IMT

Kako je zardjao, kao da su ga gasili morskom vodom :haha:... ma ovo samo na kilo da se uzme.. ma u stvari ovo samo brener moze da "opravi", na jednoj slici se vidi da mu se istopio poklopac menjaca! da je izgoreo sam, mozda bi se moglo nesto i spasti, ovaj je lepo izgoreo u nekoj zgradi ili medju balama ili itd...
 
Ja mislim da je izgoreo u nekom objektu nije mogao sam od sebe ovako da izgori... Znas kad ce da uzme za njega 1000 evra.. Samo na kilo i ako uopste i moze da se popravi... ???
 
Ma nema popravke, sav taj metal vise nije ono sto je bio, a 1000e moze samo da sanja, za te pare i manje koliko vidim ima da se nadje T25 .
 
Vec drugi dan listam forum pokusavajuci da nadjem slike koje je neko postavio kako je ugradio oprugu na potisnim plocama za kocnicena na558 da nebi blokirao nema je ni u temi o kocnicama ni u inovacijama na IMTu ako neko zna bio bih zahvlan :ppozdrav:
 
Ma nema popravke, sav taj metal vise nije ono sto je bio, a 1000e moze samo da sanja, za te pare i manje koliko vidim ima da se nadje T25 .

Pa i ja mislim da od toga nema vise nista... Jedan 558 je izgoreo u mom selu pa su ga ponovo sredili ali nije kao ovaj,upalio se samo oko motora..
 
Vec drugi dan listam forum pokusavajuci da nadjem slike koje je neko postavio kako je ugradio oprugu na potisnim plocama za kocnicena na558 da nebi blokirao nema je ni u temi o kocnicama ni u inovacijama na IMTu ako neko zna bio bih zahvlan :ppozdrav:

http://poljoinfo.com/showthread.php?92-IMT&p=372720&highlight=blokiranje+ko%C4%8Dnica#post372720

evo recimo ovako.ovo je na 560 ali ploče su iste samo ovde idu makaze umesto cilindra
malo je komplikovana i glupava ova pretraga ali nadje se za par minuta
 
Poslednja izmena:
Sredio sam konacno hidrauliku na imt 539 nije mi bas mogao dizati i prikljucak neki odma spusti cim se traktor ugasi, kvar je bio u tome da ovi majstor u imt kad su ga sklapali nisu stavili gumice kako treba i isjekle se.
 
pocerina a sto mehanicke kad se urade ljudski i hidraulicne mogu biti dugo u mene su remontovane pre 10 .god i jos rade samo provjerim uka ulje da ne fali slucajno pjaco sa jos jednom oprugom makaze i nema blokiranja.
 
Tvoj je jedan od izuzetaka, i kod mene u selu je bio jedan koji je kocio extra sa hidraulicnim, o ostali nemaju nikako kocnica ili jako malo.... Moj je pre prerade kocio da kazem solidno i to samo desni tocak, kad pomenjam cilindre i sve zajebancije, i ne prodje malo pomocni klipovi puste ulje i kocnica ponovo nema.... Ovako sad lepo cista mehanika, nema vise creva ni UK2 ulja, nema vise da nista da procuri, a traktor koci extra, oba tocka podjednako...
 
Evo i skorasnji radovi.Glupost od strane inzinjera je isparavljena.Otvorena rupa na haubi za sipanje goriva i prebacena rupa na rezervoaru na sredinu.Inace sipati kanisterom ranije je bila nemoguca misija.U pitanju je rezervoar od traktora IMT 558.
22012013616.jpg

22012013618.jpg

25012013618.jpg

25012013620.jpg
 
Ja sam pre godinu dana kupio polovnu Orasje kabinu za 560 nov tip, isto pase i na 577... Platio sam je 800 evra, mislim da ima slika u temi traktorske kabine.... Moze to da se nadje kod onih sto rasturaju IMT-ove traktore...
 
Nazad
Vrh