IMT

Kao sto vidite ubacio sam na staru kabinu novo preglednije stakl (bez rama).Samo jos da ga ofarbam i bice pravi zmaj.
2zisze1.jpg
 
Dobar traktor sa jednom manom,sipanje ulja u motor je tako sto skidas haubu,rezervoar a to je kod 540 super komplikovano.Gledaj dali ima ispravnu blokadu...Zub vremena ga grize pa znas kako je,moze imati dosta zamerki.
ulje moze da se sipa na vise mesta tako da nije bas komplikovano cudi me da se niko nije setio da skine poklopac razvodnika bos pumpe i da ga izbusi i navari neku krivinu sa cepom makar vodovodnu inace moze da se sipa ulje i na mesto iber laufa kad se skine a skida se na 2 srafa:ppozdrav:
 
Pozdrav imam jedno pitanje:
Gdje se na IMT 533 nalazi broj šasije?
Ja sam na onoj pločici kod brave za paljenje pročitao broj i on je osmocifreni znači počinje sa 533XXXXX godina proizvodnje je 1963?
Mene interesuje gdje drugo može da stoji broj šacije, ja sam pregledao čini mi se sve i nisam našao nigdje drugo neki broj za koji sam pomislio da je broj šasije.
Da li broj šasije može da ima 8 ili mora da ima 9 cifara?
 
Pozdrav imam jedno pitanje:
Gdje se na IMT 533 nalazi broj šasije?
Ja sam na onoj pločici kod brave za paljenje pročitao broj i on je osmocifreni znači počinje sa 533XXXXX godina proizvodnje je 1963?
Mene interesuje gdje drugo može da stoji broj šacije, ja sam pregledao čini mi se sve i nisam našao nigdje drugo neki broj za koji sam pomislio da je broj šasije.
Da li broj šasije može da ima 8 ili mora da ima 9 cifara?

Vecina nema ukucan broj sasije.Pogledaj nazad sa desne strane na kucistu diferencijala.Otprilike bude iza poklopca na kojem mjeris ulje u mjenjacu.
 
E ovako, cena u JUGOMETAL JE OVA:

Na osnovu Vašeg upita dostavljamo Vam cenu za traktor IMT 577.1854:

SUBVENCIONISANA CENA SA PDV-om:1.966.942,00 dinara
PUNA CENA SA PDV-om (nesubvencionisana cena): 2.489.800,00 dinara

A u AgroRidu je 21000e,a bez PDV-a je oko 16000e
 
Nov IMT 577 je totalni promasaj.Izuzetno lis kvalitet materijala od koga se radi.Znam par ljudi koji su uzeli i svaki je imao neki ozbiljniji kvar (manjac,prednja vuca...).Bolje polovan 577 nego nov.
 
Poslednja izmena:
Mi kad smo kupovali traktor IMT 577 DV je kostao 20 000e... o Belorusu nismo ni razmisljali ,jer mi se ti traktori uopste ne svidjaju... konkretno za ovaj traktor ne mogu nista posebno da ti kazem,jer kod nas retko ko kupuje nov traktor,ali ako je motor kao u mojoj rakovici,onda ja imam sve pohvale u vezi njega,za sada smo prezadovoljni ,inace mi smo uzeli traktor u junu.
 
Ako jedan ili 2 nevalja od 100 traktora,ne znaci da je traktor los,ja meni planiram 577 kao nov ili rakovicu 76. Imam pozitivna iskustva,a i misljenja ljudi koji su kupili nove domace traktore,a i mnogima ne treba veci traktor od 577,a znamo da je rus veci ili kinez neki. Vise volim domace pa da mi daju strano za dzabe. Sve se da srediti i napraviti.
 
Nazad
Vrh