IMT

Ovaj je u okolicni Vrsca,ne znam tacno.Sumnjivo da ne moze biti sumnjivije,1200 evra,539 2008.god i prikolica 5 t.Ja sam mu predlozio da ne ide bez bar trojice jakih:osmeh:
 
Pocelo je da se pojavljuju oglasi za traktore iz Smedereva,ali kad nazoves onda je kao traktor iz Smedereva a on u Kovinu,tast mu umro pamu ostalo kao ne treba mu paga zato jeftino prodaje ja zvao njih 3-4 i svuda ista prica.Sve go prevarant do prevaranta ne moze neko i sto bi prodo posteno sa teritorije 013 da proda.To sam zvao one od 2500e a te po 1200 to je smesno toliko vredi na kilo.
 
To ti je samo navlaka da dodjes a kad dodjes onada ajde da vidis i druge(citaj,gore i skuplje) a tom sto te vodi da gledas ako kupis platis a i onaj koji proda plati.Ti trgovci nemaju ni jedan traktor koji su kupili nego te vode kod vlasnika.U svako selo kad stranes ispred prodavnice imas onih lokalnih koji sve znaju i koji mogu mnogo da pomognu,obidjes par sela i nadjes sta trazis.
Izvinjavam se za :off_topic:
 
Pocelo je da se pojavljuju oglasi za traktore iz Smedereva,ali kad nazoves onda je kao traktor iz Smedereva a on u Kovinu,tast mu umro pamu ostalo kao ne treba mu paga zato jeftino prodaje ja zvao njih 3-4 i svuda ista prica.Sve go prevarant do prevaranta ne moze neko i sto bi prodo posteno sa teritorije 013 da proda.To sam zvao one od 2500e a te po 1200 to je smesno toliko vredi na kilo.
oglasavaju se u lokalnom oglasniku u Smederevu(sd oglasi),i kad ih pozoves pocinje prica...oprez!
 
Onu od 600litara,ja je nisam nosio ali jeste clan Miroslavjovanovic78 nosio jedne sezone tu od 600l sa 560 bez problema.
Odgovorio sam u njegovo ime jer on retko svraca u ovu temu.
700litara je moja prskalica+380kg.ram=1080kg.ukupno kad je puna
Može,ali mora biti dobar hidraulik tj.pumpa i moraju se staviti tegovi napred jer ga propinje
 
Koje su sve moguce fabricke dimenzije guma na 577 bez prednje vuce?znam da imaju uske i siroke,mislim da su siroke 16.9-30 ili nesto slicno...
 
I moje su 18,4 30 ili prije orginal bile 465 85 30 ruske ...
I opet ce ici radijalne gore ..
 
Kako se pokazao imt 587?? Imamo priliku da kupim jednog 80 i enko godiste. Jedino mi se ne svidja sto je stari tip. I ima samo jedni vucu .
 
Kazu da su dobri traktori a posto ti imas 542 ovaj ce ti biti odlican za teske radove oranje,tanjiranje...To sto je stara kabina nije strasno,kupis kabinu od novog tipa 577 i stavis.
 
Ovo je ispalo neplanirano,mi smo jurili najvise 577. Pisao sam da planiramo da kupimo novi traktor,ali s obzirom da se ne donose uredbe i ne zna se da li c biti subvencionisanih kredita sada jurimo nesto polovno. Pokusavao sam da nadjem 587 u oglasima ili na netu,ali ih nisam nasao,izgleda da ih ima jako malo.
 
Ja sam imao mogućnost da kupim 587 za nekih 5500 eura s prvom vučom al odustao.
Bio je stari tip ali imao 3 brzine i nije imao nožni gas i nisam htio..
 
Ja dosad nisam imao priike ni da ga vidm,tako da ne znam kakav je. Otisli bi da ga pogledamo,ali ako je kako sto ti kazes ne bismo ga ni uzeli/

A ovako isti je ko 577 sve motor je jači mislim jedino .
Ali nije mi se svidilo tri brzine sto je imao i nije imao nožni gas .
Pa sam nasao 577 s svime jer nekako mi je s 5 brzina bolji iako su i mjenjaci s 3 brzine odlični .
Ali ko zna imaš veći raspored brzina za radit.
 
A ovako isti je ko 577 sve motor je jači mislim jedino .
Ali nije mi se svidilo tri brzine sto je imao i nije imao nožni gas .
Pa sam nasao 577 s svime jer nekako mi je s 5 brzina bolji iako su i mjenjaci s 3 brzine odlični .
Ali ko zna imaš veći raspored brzina za radit.

Iz prospekta koji sam video,587 ima isti motor kao 577,bukvlano sve je isto,jedino je malo pojacan,e sad kako je pojacan nzm . Nozni gas i 5 brzina puno znace,ili sam ja barem tako navikao na 542.
 
Iz prospekta koji sam video,587 ima isti motor kao 577,bukvlano sve je isto,jedino je malo pojacan,e sad kako je pojacan nzm . Nozni gas i 5 brzina puno znace,ili sam ja barem tako navikao na 542.

Znače da a bome i prva vuča...
Nožni gas na 577 mi je super prva vuča kad se upali poleti dok radis milina a jos nema zadnjih guma.
A sto se tiče motora na 587 to puno znači jer 577 je nekad motor preslab fali snage mu .
 
Nazad
Vrh