IMT

Ja sam danas zvao Srboauto bas u vezi reparacije zglobova, dobio sam odgovor da u zavisnosti od elemenata koji su nastradali,reparacija kosta od 8000 do 14000 din. i daju garanciju na svoj deo posla.
 
zna li neko podatak kolika je podizna moć na polugama na imt 560
tačnije koliku bi prskalicu mogao da zakačim
 
Onu od 600litara,ja je nisam nosio ali jeste clan Miroslavjovanovic78 nosio jedne sezone tu od 600l sa 560 bez problema.
Odgovorio sam u njegovo ime jer on retko svraca u ovu temu.
 
Ja nosim sa 560 od 800.l ali mu nije lako mora da bude sve uredno sa hidraulikom da bi podigo 800.l ne sipam je punu oko 700.l i moze nile mu problem
 
Meni 558 lako nosi i vuče 28micu pa šta je onda 32ojka za 577? A javiće se i ko ima baš njega da kaže koju koristi.
 
Pozdrav svima.izvinjavam se ako preskacem temu,ali treba mi brz odgovor,kolega je nasao nekog jeftinog 539,pa ga zanima gde stoje brojevi motora i sasije kod njih?kad ode da pogleda da zna gde da gleda,hvala unapred.
 
Broj motora na bloku cini mi se sa leve strane a sasija na plocici to te ni nezanima tj zanemari to nego pogledaj na plocici i na bloku dali se podudaraju brojevi a i saobracajna i plocica !
 
Da pazi na te prewarante iz Pancewa,nego jel zna neko ,ja sam nesto nacuo da su poceli i u Smederevu i Sapcu tako na tu foru ??



Javna opomena!Još jedan post sa ovakvim nakaradnim slovina i dobijate kaznu!
 
Nazad
Vrh