IMT

Kad ga vide sa ovakvom kabinom 99% kupaca odmah odustane a moj komsija igra na tu kartu i skida cenu.
 
Pokazao sam komsiji slike ove kabine veceras.On kaze i nije losa,barem nemozes da pokisnes.


Bolje da pokisnem!!
 
evo malo da vas smorim nekim slikam imt koji je otac kupio bratu a on nikako da se nakani da preko svog profila postavi slike.IMT 560 novija tipa, kupljen na licitaciji u zz, sa pdv-om izasao 3000 eura, nije radio jos od rata znaci negde oko 1994 je ugasen i vise nije paljen nesto malo rh je imao a evo i slika kako je izgledao i vreme dok je sredjivan, nemam slike kako izgleda sada videcu da mi brat posalje mailom ili da on postavi
 
otnkaa.jpg
slucajno sam nasao jednu sliku u telefonu od pre neki dan kada smo radili sa ciklonom, vidi se malo zadnji deo traktora
 
imam 533, i sada bi htio malo da ga sredim, pošto to nisam mogao prošle godine kada sam samo sredio radilicu, brušena na drugu specijalu,novi glavni i leteći ležajevi, zamjenjene karike, dihtunzi na cjelom motoru, ulošci dizne.......

sada bi htio zamjeniti:

stubline i klipove
lanac razvoda sa lančanicima i španerom
sredio glavu sa novim ventilima i vodilicama
pumpa ulja (ima dobar pritisak, al kada već sve mjenjam)
pumpa visokog pritiska (nova ili sređivanje stare??)
klavijatura


zanima me koji su djelovi za ugradnju najkvalitetniji i gdje se mogu povoljno kupiti negdje oko novog sada......i što bi još valjalo napraviti, a da nisam napisao

radilicu neću dirati jer je poslije obrade sa novim ležajevima napravila oko 300 sati, a i čahure u klipnjačama su nove
 
veruj mi da ne znam koliko je izaslo jer nismo ga jos uvek u potpunosti sredili, ostalo je da se promene neki dihtunzi i jos neke sitnice, e sada koliko je ukupno otislo para sada ne znam, dosta ode na neke sitnice od 10,20,50 eura i onda nakupi se, sada je sredjen da moze neke osnovne radove da radi kao sto je oranje zbog cega je i kupljen.kabina je ekstra ima grejanje, hladjenje, sva je super

4q6jol.jpg
 
imam 533, i sada bi htio malo da ga sredim, pošto to nisam mogao prošle godine kada sam samo sredio radilicu, brušena na drugu specijalu,novi glavni i leteći ležajevi, zamjenjene karike, dihtunzi na cjelom motoru, ulošci dizne.......

sada bi htio zamjeniti:

stubline i klipove
lanac razvoda sa lančanicima i španerom
sredio glavu sa novim ventilima i vodilicama
pumpa ulja (ima dobar pritisak, al kada već sve mjenjam)
pumpa visokog pritiska (nova ili sređivanje stare??)
klavijatura


zanima me koji su djelovi za ugradnju najkvalitetniji i gdje se mogu povoljno kupiti negdje oko novog sada......i što bi još valjalo napraviti, a da nisam napisao

radilicu neću dirati jer je poslije obrade sa novim ležajevima napravila oko 300 sati, a i čahure u klipnjačama su nove

Vec je pisano o tome ali ajd opet da kazem da ima u Sapcu Jusel http://www.jusel.com/ prodavnica drze Turske Indijske i domace delove .A ako trebaju bas kvalitetni delovi ima u Budisavi kod NS uvoznik Perkins delova i kod njih ima delova za motor ali su skupi.http://www.perkinsdelovi.com/delovi/delovi.html
 
Poslao sam bratu poruku da ga slika pa da mi posalje slike mailom, bice slike ovo dan,
U Sapcu u juselu sam i ja kupovao neke delove kada sam sredjivao 560
 
imam 533, i sada bi htio malo da ga sredim, pošto to nisam mogao prošle godine kada sam samo sredio radilicu, brušena na drugu specijalu,novi glavni i leteći ležajevi, zamjenjene karike, dihtunzi na cjelom motoru, ulošci dizne.......

sada bi htio zamjeniti:

stubline i klipove
lanac razvoda sa lančanicima i španerom
sredio glavu sa novim ventilima i vodilicama
pumpa ulja (ima dobar pritisak, al kada već sve mjenjam)
pumpa visokog pritiska (nova ili sređivanje stare??)
klavijatura


zanima me koji su djelovi za ugradnju najkvalitetniji i gdje se mogu povoljno kupiti negdje oko novog sada......i što bi još valjalo napraviti, a da nisam napisao

radilicu neću dirati jer je poslije obrade sa novim ležajevima napravila oko 300 sati, a i čahure u klipnjačama su nove

Najbolje su se pokazali indijski sklopovi IPL,a i najjeftiniji su sto je i prednost!:ppozdrav:
Karike naravno lisnate
 
Nazad
Vrh