IMT

molio bih za pomoc, kupio sam imt 5106 koji nema izvode(creva) za kipovanje i ostale prikljucke koji ih koriste.ako bi neko mogao da mi kaze gde se montiraju ili da postavi neku sliku bio bih veoma zahvalan a prihvatam i sve savete za njegovu eksploataciju pri oranju,tanjiranju...unapred hvala
 
pozdrav svima,iscitao sam celu temu i imam jednu molbu.Odlucio sam kupiti manji traktor(533 - 539) je mi Tomo Vinkovic vise ne krpi posao,imam nekoliko ponuda i krecu se od 2000 - 2300e,u zavisnosti od godista,stanja.Pitanje vama,poznavaocima IMT masina,na sta treba obratiti paznju pri kupovini,tj.sta ne kupovati?:ppozdrav:
 
Juče sam priveo kraju radove na krovu kabine od 533.Ostalo je još par sitnica nekih dotezanja itd. Urađen novi unutrašnji dio krova, provedena instalacija prikopčana muzika i priključak za upaljač, na koji se može prikopčati i rotacija a i USB (za muziku) ako bude potrebno. Više slika sam postavio u djelu: "Muzika u traktoru".
Evo par slika kako to sada izgleda
fehvlu.jpg

2exa2xc.jpg
 
Nisam mada nije problem ni to:cool:.
Skoro sav materijal koji je upotrebljen sam imao kod kuće, 2-3 popodnevna sata i godovo.
Meni lično je sada mnogo bolje nego sa starim krovom.
 
Poslednja izmena:
Ima u skoro svakoj prodavnici auto dijelova, pa čak i po većim trgovačkim centrima i cijena je do 5 eur.
Iskreno da ti kažem, ovaj upaljač je od Renola 5 i dobio sam ga od jednog drugara. Inače oni nisu svi iste "dubine", npr. postoje neki koji su svega 1,5cm duboki i na traktoru iz njih ispada priključak čak i od same vibracije, pa sam zbog toga uzeo ovaj koji ima skoro 3cm udubljenje i iz koga se teže vadi (npr USB priključak jer sam njega probao). Zato, ako budeš ugrađivao moj ti je savjet da potražiš što dublji da kad već radiš to riješiš na pravi način.
 
Juče sam priveo kraju radove na krovu kabine od 533.Ostalo je još par sitnica nekih dotezanja itd. Urađen novi unutrašnji dio krova, provedena instalacija prikopčana muzika i priključak za upaljač, na koji se može prikopčati i rotacija a i USB (za muziku) ako bude potrebno. Više slika sam postavio u djelu: "Muzika u traktoru".
Evo par slika kako to sada izgleda
fehvlu.jpg

2exa2xc.jpg

Dobro odradjeno.Svaka cast na estetskom uredjivanju.Mene samo muci hoce li biti problema sa kondenzacijom i kapanjem na glavu.
 
Nazad
Vrh