IMT

Nemojte se zanositi da postoji, to je 578! Razlika izmedju 577 i 578 su u menjacu, konusno/tanjirastom paru zbog menjaca i kompresoru koji nije na razvodu motora vec dobija pogon preko alternatora. Sve ostalo je identicno!!!

@adamov zoran

Koliko znam tvoj traktor je bas imao taj komresor sa strane sto znaci da je samo mogao biti 578...
 
moj traktor je imt575 ali je prepravljen na hidro volan i preradjen komresor ali 577 sa kompresorom u razvodu i menjac tri brzine postoji ima kvacilo kao 560 samo jace opruge
 
Pozzz, svima evo moje masine :
143lveo.jpg
 
adamov zoran je napisao(la):
moj traktor je imt575 ali je prepravljen na hidro volan i preradjen komresor ali 577 sa kompresorom u razvodu i menjac tri brzine postoji ima kvacilo kao 560 samo jace opruge
imao sam ja takav traktor
ubacili na 560 novog tipa motor od 577
kao što reče kolega Bubu fabrički ne postoji
 
mzupunski je napisao(la):
Bubu je napisao(la):
koceljevac je napisao(la):
bubu postoji 577 dv sa trobrzinskim menjacem to je ovaj moj

To je 579 ili neki pakovan 577 ili 578 sa budzenom prednjom vucom. Zaboravite u originalu 577 sa 3 brzine, to ne postoji!!!!
adamov zoran je napisao(la):
postoji 577 sa tri brzini fabricki bez budzenja

mozda je po narudzbini radjeno tako? moguce ili ne? :sta:
Nepostoji 577 sa tri brzine sto posto je 579 ili nesto drugo :)
Post je spojen: [time]1295177693[/time]
_________________________________________________
IMT-550 je napisao(la):
sima77 je napisao(la):
ima neko da prodaje imt 5136:haha: ::traktor::
E druze ovo bi trebalo u temu POTRAZNJA.... :nono: :cao:
ok
 
Bio je i u mom selu 542 s "3 brzine", pa kad je pravi sofer sjeo i nasao djedu 4. i 5. ovaj se cudom cudio otkud sad odjednom 5 brzina...

Dakle: 577 je 5-bzinac od prvog dana, 578 je trobrzinac, 579 je isto kao i 578, samo s prednjom vucom.
 
Bobo je napisao(la):
Bio je i u mom selu 542 s "3 brzine", pa kad je pravi sofer sjeo i nasao djedu 4. i 5. ovaj se cudom cudio otkud sad odjednom 5 brzina...

Dakle: 577 je 5-bzinac od prvog dana, 578 je trobrzinac, 579 je isto kao i 578, samo s prednjom vucom.
takav slucaj bio i kod nas, kupio stariji covek 577. a primetio da je 5 brzinac samo kad je stigao kuci sa Zemuna, :haha:
 
Imala je motor i covek je mehanicar koji ju je odlicno odrzavao,kod nas je malo oteza zemlja pa je cesce odlazio menjac od prilike jednom godisnje.Kupio je fenda od 140ks breninog godista,mozda koju godinu stariji,pa mu je ona bila visak.
Ako Miroslavjovanovic ili Danger citaju mogu da potvrde u kakvom stanju Mrki odrzava svoje masine.
Bila je na Mojauto dosta dugo.
 
To je skupo za takav traktor... Za te pare možeš da kupiš ursu 904 u odličnom stanju!
 
Nazad
Vrh