IMT

Kao sto kolega vec rece, mozda bi se moglo zavariti, naravno zavisi od toga kako je pukao.
A ako vec nije moguce zavariti ja sam samo za polovan!

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока

Nije jako s ljeve strane kod sarafa par cm hidrulik radi
 
Pomagao bratu oko skipa slagali zadnji kran .
pa malo cistio snijeg evo video[video=youtube_share;k0Fsb_J12bo]https://youtu.be/k0Fsb_J12bo[/video]
 
Ima li zube na kasiki? Nekom da kazes nebi poverovao koliko se pojedu pri ciscenju snega po asfaltu,ja kod mene menjao...
 
Na novi tip skipa ide prednja vuča bez brige na starom se može ugraditi al treba ovaj nosač prerađivat da može kardan proć naprijed. Tvornički stare i "novije" nisu pravili s prednjom vučom ali je u katalozima iz 90-ih izašao IMT 570, prednja vuča, kosa hauba, bolji prednji utovarivač, puno bolji zadnji kran, mokre kočnice i još koječega ali postoji samo ta jedna slika tog stroja tako da vjerovatno nije bila serijska proizvodnja

latest


Ja imam noviji tip SKIP-a ovaj stari mu ni sluga ne može bit al i jedan i drugi nisu ništa posebno. i da ima prednju vuču, za neke ozbiljnije poslove nije al za oko uće ukrčivat šikare, kopat kanale, temelje, gurat zrno u podnom skladištu, utovar stajnjaka zadnjim kranom... Za te stvari bolji storj ne treba.
 
Ovako je tezak puno pa mu prednja vuca i ne resi neke probleme sem sto mu smanji okretnost. I ovako ide kao tenk.
Spor mu je hidraulik pa mozda zato treba veci gas.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ma ide dobro za tako star stroj jos ga brat do sarafa sve rastavio.
sve pregledao i napravio hidrulika je dobra prije nam je torpedo kopao radio i koliko mi s3 cini.imt je jaca ono je bas slabo bilo.
Mozda kasnije dobije ralicu pa snijeg cistit .
Za sada po selu uvjek moze iskopat nesto
 
Bez zadnjeg krana nikud nemoze lagan je jucer smo ga montirali razlika velika.
A ima i utege od 577 komplet lako se ubace naprijed
Motor ima cudo pali a razlika prema 577 dan i noc .
Vjerojatno skip ima 101mm
 
Na novi tip skipa ide prednja vuča bez brige na starom se može ugraditi al treba ovaj nosač prerađivat da može kardan proć naprijed. Tvornički stare i "novije" nisu pravili s prednjom vučom ali je u katalozima iz 90-ih izašao IMT 570, prednja vuča, kosa hauba, bolji prednji utovarivač, puno bolji zadnji kran, mokre kočnice i još koječega ali postoji samo ta jedna slika tog stroja tako da vjerovatno nije bila serijska proizvodnja

latest


Ja imam noviji tip SKIP-a ovaj stari mu ni sluga ne može bit al i jedan i drugi nisu ništa posebno. i da ima prednju vuču, za neke ozbiljnije poslove nije al za oko uće ukrčivat šikare, kopat kanale, temelje, gurat zrno u podnom skladištu, utovar stajnjaka zadnjim kranom... Za te stvari bolji storj ne treba.



Bobo Mozes li postaviti neku sliku Skipa koji imas? Vidjao sam stari tip, te novije nisam. Nista hitno kada stignes.
 
Bobo Mozes li postaviti neku sliku Skipa koji imas? Vidjao sam stari tip, te novije nisam. Nista hitno kada stignes.

Evo ovdje je još pred kućom starog gazde 29.12.2009.g. :


Ovo je s puta kući:


Jedna kad je stigao kući:


I jedna ovako:


Naspram starijih modela ovaj noviji ima PUNO komforniju kabinu uključujuć prednje i zadnje komande, sjedalo, prostranost, grijanje šajbe koje se otvaraju i bočne i zadnja. Novi ima hidraulični volan, drugačiji prednji utovarivač s nosačima gdje se može proturiti kardan prednje vuče bez problema, pumpa hidraulična spojena direkt na radilicu s prednje strane... Možda ima još čega ali to su glavne razlike.

Ima još slika, ove su najljepše od svih ;) Inače IMP SKIP B-51 ako koga zanima oznaka ovog modela. Stari je BN-77, BN-79, BN-80, BN-81 (ima još modela ovo iz glave nabrajam) Od kojih mi se BN-77 najviše sviđa zbog pravog bočnog pomaka ovo što ostali imaju je golo govno ako se radi na tjesnom prostoru. Ne znam zašto su to mjenjali...
 
Nazad
Vrh