IMT

Kako se menjaju caure u ramenima tockova imt 577.Desni tocak je dobio lufta i trosi gumu.Pa me zanima kako to ide.
 
pozdrav imam problem kocnica na 539 namestijo nove paknove obradijo dobose i opet slabo koci u cemu moze biti problem, hvala
 
Нови тип на стари...
52603c3baa0de66da377742475ecdaae.jpg
6ebf62c0d7530a886cc641015ae543d1.jpg


Послато са GT-I9506 уз помоћ Тапатока
 
@milosjovic

Ta poteznica ti je od 539, zato i ne moze da naidje na siroku plocu. Poteznica od novog tipa nailazi na stari tip a donja poteznica novi tip ima usicu na sredini umesto sa strane da mogu obe biti na traktoru u isto vreme. Doduse, ima poteznica i za novi tip uzih ali svakako su drugacije od ove sa slike.
 
@milosjovic

ta poteznica ti je od 539, zato i ne moze da naidje na siroku plocu. Poteznica od novog tipa nailazi na stari tip a donja poteznica novi tip ima usicu na sredini umesto sa strane da mogu obe biti na traktoru u isto vreme. Doduse, ima poteznica i za novi tip uzih ali svakako su drugacije od ove sa slike.
а ја веровао да је од новог типа... иначе је купљена с.паланци за 1200 динчи пре пет година и тако стајала а мени никад није пало на памет да је за фергулу...

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Menjam ležajeve i semeringe na menjaču na 540 pa vidim da su u njemu svi lezaji zatvoreni. Hoće li smetati ako ubacim otvorene ležaje ili da tražim baš da budu zatvoreni. I ima li neko sliku kako stoji opruga na polugi za brze-spore jer mi je ova pukla pa sam skupljao komade.
 
Moj imt 539 je 87' god ima oko 2500 radnih sati. Ja sam prvi vlasnik. Merio sam kompresiju i na prvom klipu ima 22 a ostala dva po 24. Dosta mi dimi i ima nekako jak dim.
 
Ljudi dali može na imt 560 koj ima spor kardan onaj sa reduktorom onoj budži na izlazu kardana,da se ubaci brži tako što bi se ubacila osovina direktno bez tih zubčanika?I dali u tom slučaju može da se iskoristi ta tako da je nazovem budža da ostane na traktoru?
 
Ljudi dali može na imt 560 koj ima spor kardan onaj sa reduktorom onoj budži na izlazu kardana,da se ubaci brži tako što bi se ubacila osovina direktno bez tih zubčanika?I dali u tom slučaju može da se iskoristi ta tako da je nazovem budža da ostane na traktoru?
Moze. Ako ide direktno onda imas 720 obrtaja.

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Moze posto postoje tri verzije brzine I sve tri idu u budzu.Brza I spora verzija imaju unutra zupcanike a srednja 720 ima direktno vratilo.Tko je I kod mene direktno dosao fabricki
 
I kod mene fabricki dosao sa 720

Послато са SM-J710F уз помоћ Тапатока
 
Ljudi dali može na imt 560 koj ima spor kardan onaj sa reduktorom onoj budži na izlazu kardana,da se ubaci brži tako što bi se ubacila osovina direktno bez tih zubčanika?I dali u tom slučaju može da se iskoristi ta tako da je nazovem budža da ostane na traktoru?

moze i drugacije ubaci se caura umesto zupcanika u toj budzi i ne kosta mnogo 5000 din ja sam tako uradio na 577
 
Nazad
Vrh