IMT

Bobo jeste li mjenjali ležajeve u mjenjaču? Pogotovo na donjoj šupljoj prednji i zadnji. Zadnji ćeš teško naći sa širokim valjčićima. Ležaj zupčanika rikverca?
 
Ne znam koliko to jako kod tebe zuji ali kod mene je tako bilo na 820 kad sam promjenio zupčanik 5 brzine isto se čuo kad pustim gas i to je bilo do prvog oranja i prestalo i evo sve ok. a koliko se sjećam i ursus mi je zujao kad sam radio mjenjač pa se jedno vrijeme čuo u 2 brzini kad se spuštam niz brdo

Zuji da je i covjeka koji sarafa Ursuse 355 zabrinulo, onda znas da je bas dosta...

Bobo jeste li mjenjali ležajeve u mjenjaču? Pogotovo na donjoj šupljoj prednji i zadnji. Zadnji ćeš teško naći sa širokim valjčićima. Ležaj zupčanika rikverca?

U mjenjacu je mjenjano SVE osim velikog duplog zupcanika koji salta 2. i 4. brzinu. Drugo je DOSLOVCE sve kupljeno novo. Svi lezajevi nadjeni sto su kvalitetniji moguci i prema kataloskom broju.



Inace, zvao sam danas servisera da cujem jesu li sto pronasli i medjuzupcanik rikverca je vec nacet na par zubaca od saltanja. Dakle, najvjerovatnije je on i bio krivac svo ovo vrijeme. Ujutro idem tamo da vidim o cemu se radi i pokusat cemo naci drugi medjuzupcanik kod HR zastupnika za IMT. Kazu da je drugo sve ok unutra do ceg su mogli doci. Napomenuo sam zazor konusno tanjurastog pa se covjek zacudio pitanju kad zna da sam bio u servisu kad su ga podesavali al i njega su gledali, sve je OK.
 
Hahaha nije valjda toliko dozlogrdio!:osmeh:
Lepo sam ja rekao ko je imao velike IMT-ove dva puta im se radovao,prvi put kada ga kupe,a drugi put kada ga prodaju stim sto ovaj drugi put mnogo vise!:osmeh:
 
Pa nije tako. Koliko se sećam, kolega mi je rekao da je zadovoljan sa traktorom, kod njega je nekoliko godina. Ima JD motor od 99ks. On mu je pravio ovaj auspuh/izduv. Ova Matićeva priča za Devičanska ostrva mi nije ubedljiva, da li uzima nešto veće ili manje, ne znam.
 
Medjuzupcanik rikverca izvadjen iz mjenjaca i zbilja je neki sumnjiv. Placen je u MD commerce 30€. Danas sam isao kod nekadasnjeg zastupnika za IMT u HR Auto poljostroj i oni su drzali samo original djelove dok god je IMT radio. Kazu da imaju samo jedan jedini taj zupcanik na stanju u svim svojim trgovinama i kunu se da je originalan dio iz IMT-a Cjena - "prava sitnica" - 85€ i jos nove iglice (56 komada) - 20€

Sad cemo vidjeti jel to zbilja mora tako "vristati" u mjenjacu ili ne mora.

Nisu mi nikako jasni ljudi koji vjeruju tim trgovcima i koji se kunu da je to original IMT roba jer im je trgovac rekao da je. Mozda je njima tako lakse al logika nalaze da za traktor koji se ne proizvodi brat-bratu sigurnih 20 godina (mozda sam malo i rekao) ne postoji teoretska sansa da 3-4 trgovca djelovima imaju svakog rezervnog djela po 5-6 komada spremnih na stanju u bilo koje doba dana i po cjenama koje jesu...

Sad je IMT spao na MTZ grane: "Jeftini djelovi i na svakom cosku..."
 
Danas malo u ispomoć
d8d97fc4dd8d4eefa6a14762b3292d93.jpg
 
Medjuzupcanik rikverca izvadjen iz mjenjaca i zbilja je neki sumnjiv. Placen je u MD commerce 30€. Danas sam isao kod nekadasnjeg zastupnika za IMT u HR Auto poljostroj i oni su drzali samo original djelove dok god je IMT radio. Kazu da imaju samo jedan jedini taj zupcanik na stanju u svim svojim trgovinama i kunu se da je originalan dio iz IMT-a Cjena - "prava sitnica" - 85€ i jos nove iglice (56 komada) - 20€

Sad cemo vidjeti jel to zbilja mora tako "vristati" u mjenjacu ili ne mora.

Nisu mi nikako jasni ljudi koji vjeruju tim trgovcima i koji se kunu da je to original IMT roba jer im je trgovac rekao da je. Mozda je njima tako lakse al logika nalaze da za traktor koji se ne proizvodi brat-bratu sigurnih 20 godina (mozda sam malo i rekao) ne postoji teoretska sansa da 3-4 trgovca djelovima imaju svakog rezervnog djela po 5-6 komada spremnih na stanju u bilo koje doba dana i po cjenama koje jesu...

Sad je IMT spao na MTZ grane: "Jeftini djelovi i na svakom cosku..."
Ma daj @Bobo,ima original delova u trgovinama zaostalih iz doba Tita,jos su upakovani u mat papir i mast.... Do nedavno si se kleo u ove reci i svima tvrdio kako imas"original delove".... Necu da te obeshrabrim,ali i taj KT par sto si kupio za 250-300 evra je bas original...Bez obzira na sve to,daj Boze da ga resis i da te dobro sluzi jer si resio ozbiljne pare da ulozis u traktor.
 
Ma daj @Bobo,ima original delova u trgovinama zaostalih iz doba Tita,jos su upakovani u mat papir i mast.... Do nedavno si se kleo u ove reci i svima tvrdio kako imas"original delove".... Necu da te obeshrabrim,ali i taj KT par sto si kupio za 250-300 evra je bas original...Bez obzira na sve to,daj Boze da ga resis i da te dobro sluzi jer si resio ozbiljne pare da ulozis u traktor.

Napisao sam da mi ljudi preporucavaju "trgovinu" u Zemunu za koju se ispostavilo da nije trgovina nego nesto sto radi kako mi se cini "na crno"... Napisao sam isto tako da ne vjerujem ni jednom jedinom trgovcu kad mi krene hvaliti svoju robu, pogotovo kad sam dosao u Zemun pa pitao covjeka odakle nabavlja djelove a on nonsalantno kaze: "Osovine su jos sve original iz IMT-a kao i neki zupcanici a zupcanika koje vise nema dajem da mi rade u Rakovici." A na zupcanicima nikakve oznake, nit broja kataloskog nit ista. Doduse, iz mjenjaca su povadjeni isto tako zupcanici bez oznaka pa ajde, znaj jel original il nije.

Kad sam vec dobio dosta preporuka za tu trgovinu i trgovca tamo sam i odlucio kupiti djelove, pogotovo sto kolega koji iam 2x5136 koji ih ganjaju kao tudje pa ne lomi ni osovine ni zupcanike toliko cesto koliko konusno-tanjuraste parove pa me to utjesilo da ti djelovi jos donekle i valjaju...

Matic je pricao da on ima trgovca koji lifra original djelove zamotane u masni papir a ne ja. Nadje se pokoji dio negdje zabacen al da to stoji po trgovinama u onim kolicinama koje sam vidio, to NIKAKO ne drzi vodu, trgovacke price.


Konusno-tanjurasti par je PROVJERENO ORIGINAL IMT sa svim mogucim oznakama, upareni brojevi i sve po PS-u. Za njega sam jedinog i siguran da je originalan. Nudjen mi je i RUEN za 300€zapakovan u gumu/smolu al sam se odlucio ipak na ovaj drugi par cim sam ga uzeo u ruke.


Prosla su vremena gdje su bile pune police konzerviranih djelova sa manilom i ceduljicama na kojoj pise kataloski broj. Kazem, moze se pronaci jos ponesto ali ne u vecim kolicinama kao sto dosta trgovaca po Srbiji ima.


Kako mu bude, ja tu nista ne mogu. Traktor se kod mene zaradio i neka odradi jos dvije sezone komotno da se i pokida mogu ga baciti u staro zeljezo a vjerujem da ce raditi i dulje jer kod mene nema nesto pretjerano puno posla. 200 radnih sati godisnje je NISTA koliko drugi rade s traktorima u koje su ugradjeni slicni djelovi kao i kod mene. Jos se serviser cudi sto sam kupovao skupe valjkaste lezajeve, kaze da to nitko ne ugradjuje, svi mecu obicne, kuglicne cak ni one s vise kuglica...
 
Te menjace generalisu kao golfove samo glava i karter dole i nove karike , a u trgovini ima samo nabavit klipove samo po porucbini . U oglasima sve jedan generalisan u fulu :haha: Izgleda da je generalna veoma rastegljiv pojam skoro ko pecaroske price .

Ovako sredjen menjac ce sigurno odsljakati dosta sati kod Bobe . Svaka cast na trudu i poslu .
 
Te menjace generalisu kao golfove samo glava i karter dole i nove karike , a u trgovini ima samo nabavit klipove samo po porucbini . U oglasima sve jedan generalisan u fulu :haha: Izgleda da je generalna veoma rastegljiv pojam skoro ko pecaroske price .

Ovako sredjen menjac ce sigurno odsljakati dosta sati kod Bobe . Svaka cast na trudu i poslu .


Ovo jos ostaje da se vidi. Nakon gruberanja strnjaka a prije jesenjeg oranja ispustam ulje komplet iz mjenjaca napolje i sipam novo. Ulje ce reci sve. Ako ima puno spene znamo da nesto gadno ne stima...
 
Bobo jel može kod vas negde naći prvu ugradnju delova za Torpedo? Jel postoje neke zalihe toga?:off_topic:
 
Bobo jel može kod vas negde naći prvu ugradnju delova za Torpedo? Jel postoje neke zalihe toga?:off_topic:


Pitaj Matica, on pozna takve trgovce... Original djelova ima samo polovnih kod nekoga tko rastura traktore ILI par trgovina drzi DEUTZ program pa sta pase to se mece ali i kosta. Znam da je rodjek na torpeda morao stavljati neke zupcanike ili osovine, ne znam sto i da je to platio nesto jako jako puno novaca al traktor radi u sumi 90% svog vijeka i od onda nije imao problema s mjenjacem. Nesto je pricao da su djelovi bili njemacki al ne znam ima to vec godina kako je radio.
 
Nazad
Vrh