IMT

Ja sam u Juselu kupio Cobestove gurtne. Svaka rupa je pasovala. Samo lepo zanitovao nitne. Desi se nekad da skart serija zavrsi u prodaji, obicno po vaserima pa eto onda problema.
Ali ne samo ferode vec komplet sa metalom.Posto se kod mene razlokale rupe pa ima lufta.

- - - - - - - - - -

El je kvalitet?

- - - - - - - - - -

A gde bi imalo za kupiti kuciste za suvi filter kao na novim imt traktorima? ja nesto trazio po oglasa ali nema.
Ja kupio u Palanci na vasaru.Dzabe pare.
 
jeli ko rasturo filter za vazduh i dali se može da se manjaju samo oni ulošci za donji znam da ima da se nabavi posebno i lonce za gornji neznam ili mora celo kucište da se menja zbog gornjeg uloška za traktor 558 mokri filter za fazduh
Ima kod mene radnja što pravi sve vrste filtera. Ja sam pre dve godine uradio obadve mrežice, raspertluju se punktovi, savije se u cik-cak nova mrežica i ponovo se vrati i zapunktuje. Nije to skupo a vredi mnogo, ako nekom treba broj šaljem na pp da nebi ispalo reklamiranje.
 
Ima kod mene radnja što pravi sve vrste filtera. Ja sam pre dve godine uradio obadve mrežice, raspertluju se punktovi, savije se u cik-cak nova mrežica i ponovo se vrati i zapunktuje. Nije to skupo a vredi mnogo, ako nekom treba broj šaljem na pp da nebi ispalo reklamiranje.
može kolega daj broj na pp neka ima možda zatreba ovaj mojuništen nacisto sve polomljen i posecen i pokrivljen narocito gornji danas sam skinuo ceofilter i ima šta da se vidi samo maskiran da ima mrežica.
 
Evo problemi sa indijskom pumpom kod ugradnje: seger kod međuzubčanika ne može u žljeb, sa feder platnom šrafovi zapinju za zubčanik
 
Ta pumpa mi nije izdrzala ni godinu dana otisao semering i lezajevi ,onda kupio neku koju proizvode u HR bila jeftinija 2-3% od Tesanjske , citava gusana i radi vec duplo vise i nema problema, pretpostavljam kvalitetniji semering ugradjen , a i traktor mi je sada tezi za 2kg kolika je razlika gusa i aluminijuma i odma bolje vuce zbog tezine :haha:.

da
meni je ta naša hrvatska prdnula odmah procurila na 539 a ta ista je i na 560 bila vidio po boji .
Ošle su obadve u smeće ako ni ova tešanj ne bude valjala onda cu drugi put najeftiniju uzet.
 
Svi ti zamjenski djelovi su problem ja sam imao problem sa capicama na korpi.Kupim indiske one deblje od orginalnih zapinju vratim ostavim orginalne.Kad sam radio generalku na 533 nađem kronov set radi.Na 560 vodena pumpa garant futog služi cjev metalna od hladnjaka do vodopume stoji u kolijevci knap. Dvaput mjanjao mala privreda nijedna nemože stati nije dovoljno savijena kao orginal grij savijaj sam čak i navoj za čep gdje ispuštam vodu nije istog koraka.Za uljnu pumpu na533 majstor ostavio staru kaže da je sigurnija nego nova a traktor nije imao previše sati služi već 5 god dobar pritisak.Svi ti djelovi samo liče na orginalne a kvalitet materijala loš.Traju dok traju i mjenjaj opet trgovačka posla.
 
Slazem se sa Misom 272...Prosle godine mi pukne rukavac i kupim nov turski i kad sam postavio tocak mi stoji odvracen (u brazdi bi rekao da ce se izvrnut) ..Pomislim dasam nabio nosac rukavca kad je traktor cimno pa kupim i njega a ono isto..Prekjuce skinem rukavac i odnesem da uporedim sa novim....razlika se gotovo nemoze primijetit al kad sam nabacio novi tocak normalno stoji i daleko je lakse vozit traktor ...
 
16651947_1294077747305508_640063331_n.jpg

Otisao 560 stigla zamena za njega....
 
Hvala Montoya,6350e kupljen tu u selu u komsiluku kod clana Ljusa.(inace 560 je bio kupljen od Ljubise i za sve ove godine sluzio je besprekorno.)
 
Odlično drugar.Kažu da iz te Ljušine ulice ni ker ne valja ali eto traktor se potrefio dobar. :haha:
 
Poslednja izmena:
Video danas jedan 5170 U Futogu ima na prodaju.

Sent from my HTC Desire 620G dual sim using Tapatalk
 
Nazad
Vrh