IMT

Ne divanimo o tome. Tafe je traktor koji je kvalitetnije napravljen i to je činjenica koja stoji.

P.S. @Montoya: Mjenjam odličan IMT-549 za dobar IMT-560. :haha:
 
Na stari i nišanim, samo su mu veliki blatobrani, zapinjat će za grane. Da je nać kaki sa blatobranima od rakovice... e to bi bio pun pogodak.
 
Pozdrav svima. Imam jedno pitanje radi se oko kvacilo imt 539 hvata na prvih 5 milimetara kao da otisla lamela a I trese kad je pod teretom. Dal moram rastaviti I menjati lamelu?
 
kod mene na 542 nije hteo da hvata kad je stajalo normalno kvacilo pa sam ga podesio da hvata tako na prvih 5 mm i sad nemam nikakvih problema

Послато са LG-D331 уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi,jedno pitanje samo,kako na imt 560 stari tip da ugradim 4 izlaza za hidrauliku i jel moguce da povecam snagu traktora za nekih 10ak ks.
 
Kupis 577 nove tipe koji odmah ima izlaze za hidrauliku i ubio si dvije muhe jednim udarcem...

Salu na stranu, ako ti trebaju funkcionalne podizne poluge dok se koriste dodatni hidro izvodi onda mora ici jos jedna pumpa u kuciste hidraulika razvodnik s rucicama koji ce uspravljati razvodime te sva potrebna crijeva. Racunaj s majstorom ako sve kupujes nekih 300€
 
Nazad
Vrh