IMT

Zetor sa 60ks vuce to dosta lepo, hvata petu na malim obrtajima. Mada neki kazu da je i za njega mnogo.
A 539 se grejao, dva puta stao da spusti temperaturu. Ali odusevio me da je povukao, ja mislio da nece moci.

@petar97 nije prdovito.
 
ima kod nas jedan 5200 za prodaju, uz njega se može uzeti plug 5 brazdi i sjetvospremač od 8,5m....cjena oko 7800€, al mislim da plug i sjetvospremač nisu u cjeni.....mislim da sam u prolazu jednom vidio taj traktor, i bio je dosta uredan, samo to kod nas nitko neće kupiti.....

i nekako se pitam, kako on vuče plug od 5 brazdi, i nevjerujem da su od 12", može biti najmanje od 14", nekako mi djeluje puno, iako je to 200ks, al nije on sposoban ko JD 8100 ili 8200, da može toliko povući......i sjetvospremač od 8,5m

jel se to isplati kupiti????


evo i slika:



 
ima kod nas jedan 5200 za prodaju, uz njega se može uzeti plug 5 brazdi i sjetvospremač od 8,5m....cjena oko 7800€, al mislim da plug i sjetvospremač nisu u cjeni.....mislim da sam u prolazu jednom vidio taj traktor, i bio je dosta uredan, samo to kod nas nitko neće kupiti.....

i nekako se pitam, kako on vuče plug od 5 brazdi, i nevjerujem da su od 12", može biti najmanje od 14", nekako mi djeluje puno, iako je to 200ks, al nije on sposoban ko JD 8100 ili 8200, da može toliko povući......i sjetvospremač od 8,5m

jel se to isplati kupiti????


evo i slika:



Није ми јасно због чега им је тако мала цена....ипак је то 200 кс.... узгред колико им од прилике кошта генерална и велики сервис?
 
tako je, vječan traktor, ovaj ga prodaje sigurno 4-5 godina

da, ima 200ks, gledam i na youtube, imt 5270 vuče plug kakav vuče JD 3650 ili slični koji nemaju ni 120ks, a to je 4x14 obrtač.....jedino što može dobro povući je tanjurača i sjetvospremač, al nekako na filmićima izgleda da nisu dobri u oranju
 
Sad bi jedan poznavalac IMT traktora iz mog sela rekao: ,,To je IMT 559, razlikuje se po limariji od 558, a ima i 1 KS vise. 558 ima 58, a 559 59.''
Inace u mojoj okolini ih ima 2, jedan je s kabinom.
A boga ti pitaj tog strucnjaka tvog koliko konja ima 560 onda? 60 jel da? I ako bi mogao i nas da prosvetli kako su izvukli tu snagu da i mi probamo
 
Nazad
Vrh