IMT

Ako se ne varam taj traktor što je diklofen kupio sam gledao u oglasima pre više od godinu dana i cena je bila mnogo niža. Nije ni bitno sada, neka vas služi dobro.
 
Jedina prednost 539 je okretnost i nista vise, iz 549 kad predjem u 539 znaci smorim se , neskalatan ,spor, potrosnja ista , 549 5 brzina, 10ks vise, tezi dosta pa moze i prikolice vuci, hidraulik ima od 560 , o kabini ne pricati, rezervoar 50l. Itd.

Послато са LG-D802 уз помоћ Тапатока
 
Ako se ne varam taj traktor što je diklofen kupio sam gledao u oglasima pre više od godinu dana i cena je bila mnogo niža. Nije ni bitno sada, neka vas služi dobro.
I ja sam taj traktor gledao i pikirao ima skoro godina dana e sada za cenu nemogu nista reci jer se ne secam ali mislim da je masina sasvim OK!
 
Prva petoletka okruglih 480 rc. Kupujmo domace budimo patriote!! :osmeh: Sad sam uzeo neku italijansku pa cemo videti koliko ce ona izdrzati.

28i3yau.jpg
 
planiram uzeti 567, ako bude sve OK kad ga budem probao za par dana, kad uhvatim vremena da odem, i plug za njega imt 756, pa ako netko ima sliku kako podesiti plug prema tome traktoru, da nemoram puno isprobavati.......zadnje gume su 16.9
 
Ljudi treba mi pomoc u vezi semeringa kod dobosa kocnice na 533, isti je ja mislim pustio ulje i nemam desne kocnice nikako. Kupio sam inisov 69,8x92x14,3 kataloska oznaka mu je IMT 523.01.820. Zanima me jel to taj? Ako nije da ne rastavljam odmah jer mi treba traktor. I cime da odmastim pakne i dobos?
 
Ljudi treba mi pomoc u vezi semeringa kod dobosa kocnice na 533, isti je ja mislim pustio ulje i nemam desne kocnice nikako. Kupio sam inisov 69,8x92x14,3 kataloska oznaka mu je IMT 523.01.820. Zanima me jel to taj? Ako nije da ne rastavljam odmah jer mi treba traktor. I cime da odmastim pakne i dobos?

benzin ne!!! jer i on ima odredjen dio masnoce. samo razredjivar. a najbolje ti je ispiranje sa lugom i vodom cesmovacom. nisam sa ocem jednu lamelu i oblogu prao tom kombinacijom i sve bude ok.
 
Da li je mjera dobra? Ima veci i manji. Tako su mi rekli u prodavnici dijelova pa nisam siguran koliko oni znaju, ovaj sto sam kupio je navodno onaj do kocnice
 
Crkla je pre 10-tak dana,nije bilo vremena da se ceka remontovanje. Pa sam odmah uzeo novu. A i taj remont je pitanje kako bi ga uradili.
 
Crkla je pre 10-tak dana,nije bilo vremena da se ceka remontovanje. Pa sam odmah uzeo novu. A i taj remont je pitanje kako bi ga uradili.

ne znam sto su svi napali na remont i slicno. ako imas mogucnosti onda kupuj novo uvijek i glava manje boli. a vjerujte mi sto god pokusavate da ustedite kasnije stigne 3x. svako je to osjetio na sebi ali neki to nikad nece priznat i shvatit.
 
Ja sam više za remonte i pronalaženje polovnih a sigurno kvalitetnijih delova nego za kupovinu novih stvari,danas prave samo igračke...
 
Meni na 577 otisla sajla obrtomera, nova nepase od sedmice, pa po broju sata ustanovili da je od zmaj kombajna, tako kazu ovi u juselu. Traktor uzet nov nikad nista nije dirano oko toga. Morao naruciti ili da menjam i sat.
 
Ljudi treba mi pomoc u vezi semeringa kod dobosa kocnice na 533, isti je ja mislim pustio ulje i nemam desne kocnice nikako. Kupio sam inisov 69,8x92x14,3 kataloska oznaka mu je IMT 523.01.820. Zanima me jel to taj? Ako nije da ne rastavljam odmah jer mi treba traktor. I cime da odmastim pakne i dobos?
Nisam siguran u dimenzije ali mi se cini da je onako napamet bio preko 100mm,no nebitno trebao si uzeti i drugi pa onda koji se uhvati/nisu skupi/ali kako mislis da svuces lezaj tj onu biksnu sto drzi lezaj kada se ona prilikom skidanja nikada ne vraca stara,bolje kupi i biksnu pre no sto to pocnes raditi,a ako i lezaj do sada nije nikada menjan zameni i njega i onda si miran.
 
Nazad
Vrh