IMR - Rakovica

pocerina je napisao(la):
Verovatno je mislio da mu po malo hidraulik upusta poluge pa ih opet vrati na gore
Pa to se i meni desava :udri: :udri:!!Ja sam mislio a,i neki jos ljudi sto imaju Rakovicu tu u selu da su mi otisle gumice,tj semering onaj na klipu!!!Posto oni od kad su to uradili vise ne skacka!!?? :sta:
 
CVEJA Po je napisao(la):
pocerina je napisao(la):
Verovatno je mislio da mu po malo hidraulik upusta poluge pa ih opet vrati na gore
Pa to se i meni desava :udri: :udri:!!Ja sam mislio a,i neki jos ljudi sto imaju Rakovicu tu u selu da su mi otisle gumice,tj semering onaj na klipu!!!Posto oni od kad su to uradili vise ne skacka!!?? :sta:
Kad se promeni taj semering prestaje cupkanje
 
CVEJA Po je napisao(la):
Pa kakve veze ima onda ventil sa tim? :sta:
mislim da ima udela i ventil tu,pa bi zamenio ventil i semering na klipu.koliko je ::novac:: zna li neko(semering i ventil) i gde kupiti?ne znam da li jos radi imr prodavnica u bg?
 
Pozdrav svim "Rakovičarima". Nov sam na forumu. Molim Vas za savet. Imam mogućnost da kupim Rakovicu 65 sa duplom vučom i velikom kabinom. 1991. godište, 1730 radnih sati, vrlo zapuštena (imala aljkavog gazdu), ali je malo radila. Broj radnih sati je stvaran. Gazda je umro, nikad nije registrovana i izgubljen je račun. Koliko vredi platiti u takvom stanju.
 
Za cenu ne znam, ali se dobro raspitaj kako ćeš je ti registrovati jer nema računa niti ikakvog dokaza o poreklu traktora.
 
Da li neko zna gde ima da se kupe semerinzi tj komplet one gumice za hidraulik za Rakovicu 65 proizvodjaca Prva Petoletka??
 
Pozdrav Topaloviću, hvala na savetu. Treba mi samo pojašnjenje: Na čije ime račun traba da glasi i je li to dovoljno pošto zadruga kod koje je kupljen više odavno više nije u životu. Hvala unapred na trudu.
 
Mislim da kod njih u fabrici pise ko je kupio traktor, tako da ce verovatno njegovo ime stajati na racunu. Tebi je bitno samo da imas racun da ti mozes da dokazes da je traktor legalan
 
proslog vikenda sam bio u agroridu u novim banovcima i rakovica 76s bez kabine 11.500eura bas povoljno samo meni sad netreba ali naspram 539 a?i mi konja za trku imamo.
 
Rast treba da uzmeš račun na pokojnikovo ime jer je on kupac, treba das se pokrene ostavinska rasprava ako već nije završena i da se traktor uknjiži na naslednika i tek posle naslednik tebi da proda traktor tj da napravite kupoprodajni ugovor,idi negde u agenciju koja se bavi registracijom vozila pa se detaljno raspitaj, zato je naj bolje kad se kupi neko vozilo da se odmah prevede da posle nebi se dešavale ovakve stvari trka po opštini i sudu bespotrebno. Sorry za off.
 
Evo napokon i Rajka dosla na red. :D
Pre farbanja pretresena je komplet.Volan,svi semerinzi pozadi,kocnice,hidraulika je prepakovana,bronzane caure na trkacima i jos po neke sitnice,ne mogu ni da se setim svega.Stavljena je i komplet nova instalacija.
Evo par slika kako je izgledala pre i posle sredjivanja.Sutra jos kabina i moze u njivu.
sfj9ud.jpg

1ioi8z.jpg

34qjvx5.jpg

2e1tam8.jpg

18jcqo.jpg

fp5q2r.jpg
 
al si joj dao sjaja,jel ce ona vuci drljacu ofarbanu?e strava si odradio poso sa drljacom.jel maska nova?
sad je ko nova.lepo nema sta sve pohvale :kisa:
 
Nazad
Vrh