IMR - Rakovica

saleso je napisao(la):
mislim da tu radi arma iz baca i da joj je cena 2000evra
Pa za te pare može kupiti ceo traktor! Da meni treba, za te pare, ja bih kupio nov materijal pa bih sam izvario kabinu, kupio stakla i kedere, i eto ti kabina! A za ostatak para bih častio sebe i suprugu.....
 
lucky je napisao(la):
Stvarno je lepo sredjena :D
Cije boje si koristio?
dugina,radjena po tonu...trazio sam helios,ali bezuspesno... ::lose::
Post je spojen: [time]1268161854[/time]
_________________________________________________
mica967 je napisao(la):
A i nosac za rotaciju je super resenje ::svaka cast::jel siga sam pravio :ppozdrav:
ma da, malo cevi i strpljenja i eto...kada treba spustis,(M:cool:da ne kacis po granju i to je to!
 
srdjan7 je napisao(la):
a ovo je moja
23w5r15.jpg
...malo osvezena...
srdjane jesi li sam pravio ove drzace za retrovizore ili je to bilo na kabini?
 
borko jagodinac je napisao(la):
srdjane jesi li sam pravio ove drzace za retrovizore ili je to bilo na kabini?
ma sam onako na vratima se pomerali i smetali mi kada otvorim vrata...jos ovih dana da namontiram velike retrovizore,da budu u razmeri... :ppozdrav:
 
Zar bas morate citat jedan za drugim u kojima su potpuno iste slike velike rezolucije,pa imajte malo kolegijalnosti prema clanovima koji imaju dial up internet.
 
slazem se u potpunosti ,ljudi nemoj da se vredjate ali nema potrebe citirati slike bez komentara


Izbačene suvišne slike iz citata!
 
pita me drugar za prednju vucu za rakovicu 76 koju da stavi gde ima i posto je a ja neznam da mu odgovorim zna li ko od vas?
 
Original je najvece s...nje , moj je izgoreo za 1,5 godinu , kupi od prohroma onaj manji (da ne prelazi kabinu) i da te bog vidi. :cao:
 
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Lfs9JKZMPNw[/youtube]
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2heM6HpJh4c&feature=related[/youtube]
na ovim snimcima se vidi i cuje kako izgleda taj novi auspuh ( inace rakovica je prodata) :ppozdrav: :cao:
 
Pozdrav!
Ima li neko radilicu za R65?Moja se zajela kod pletenice,i ukopali se aksijalni lezajevi...
 
Nazad
Vrh