IMR - Rakovica

zvao sam vlasnika i pitao dal je pokvaren on kaze da treba da se uradi komplet instalacija videcu da za vikend odem da vidim ga
 
Ima ona neku falinku,ili se ne moze registrovati,obrati paznju na to,i dal je on vlasnik ili ima da juris ko zna koga...
 
Ja mislim ta ta vuca pasuje na Rakovicu ali da je ona ustvari na nekom Unirvezalu koliko mogu videti... jer nema nigde izlaza kardana za prednju ispod traktora.. A i to posle treba kupiti..

- - - - - - - - - -

Ja mislim ta ta vuca pasuje na Rakovicu ali da je ona ustvari na nekom Unirvezalu koliko mogu videti... jer nema nigde izlaza kardana za prednju ispod traktora.. A i to posle treba kupiti..
 
zadnji kraj od 60 a motor od 65
Не знам зашто би била без папира или нека превара. Ја сам моју 60-цу са кабином, додуше 77год продао за 2450е, комплетан трактор који је био у раду.
То им је реална цена.
 
A ovaj na oko jos nije bas u nekom zavidnom nivou a i motor je verovatno 50-50 tj kad je taj lik ubacio od 65 vec je imao ko zna koliko sati i on mu nacuko nesto tako da razmisli dali da bijes toliki put.
 
vuca kao vuca pasuje ali nema dve utege kao sipke na desnoj odnosno duzoj strani poluosovine,mora da se kupi kolevka sto se kaci prednja vuca sto je tesko naci nema ostavljeno mesto odnosno drzaci za klip hidro volana i naravno jos kengur koji se kaci ispod menjaca jer ne pase od univerzala,nema se racun to uzimati za rakovicu jedino u kompletu sve imao sam priliku tako da uzmem sa univerzala i odustao pa nasao sve komplet sa rajke
 
Ne razumem kakvu kosu vucu??? Na Rakovici 65 mogu samo da se sire tockovi da se skupe nemogu vise... a to ti je prosto okretanjem felne i srce felne pa nastelujes kako ti treba..
 
Nazad
Vrh