IMR - Rakovica

koje godiste,stanje,cena?lepo izgleda.
 
stigla kabina danas kao kod clana nikole identicna e sad u transportu su mi razbili ona 2 prednja stakla "ispred nogu" a jos nisam sve platio koliko to vrijedi da se napravi
 
da ubacim koju sliku moje rajke
stavljena nova turbina
14163bm.jpg

2kj3ip.jpg

23ibfav.jpg
 
kod mene je preko 8 godina imam sve papire(da mogu da je prevedem otudjim radaimsa njom sta hocu) i ugovor i registrovana je od prvog dana kao iz fabrike je sve radi prodavo sam je prosle gosine ali sam odustao od prodaje nisam je terao nigde stavio sam je bio samo na net a auspuh sam ja pravio od prohroma a ona krivina je od pocinkovanog lima
 
@pottinger,zasto bacati::novac:: kad mozes da kupis zicu i sam uradis instalaciju kako ti odgovara jedno ce ti biti kvalitetnije a drugo jeftinije,ako pa i ne mozes sam za dobrog elektricara to nije neki problem a i nece puno da te kosta imaces tacno izvedenu instalaciju gde god da ti treba sto sa novom(original)neces moci da dobijes ukoliko postavis jos koje svetlo gore na kabini
 
NE kazem da nije tako,u selu ima 7 rakovica,60,65,76,i ni jedna nema taj sistem,a godista ima od kraja 70-tih do 2006...niti sam ikada video taj sistem,a imaju dve sa velikom kabinom,i imaju kacenje za menjac.zato sam trazio sliku,jer bi voleo da vidim kako to izgleda.
 
Nazad
Vrh