IMR 120 -135 turbo menjac ZF T- 3445 i motor, odrzavanje rezervni delovi i servis

Moras nauciti da budes strpljiv:cao: sa nuklearnim reaktorima ::spreman na sve::,
1zgcoat.jpg
,
302o1mu.jpg
,
n4jy9l.jpg
,
30ku740.jpg
,blok nemora da se pere posto se baca
 
Pa verovatno covek hoce da traktor bude u orginalu... Ni ja nisam bas za neko budzenje.. Sto je tako tako i treba da ostane.. :ppozdrav:
 
Zasto bih mu ubacivao mecku, kada covek radi generalnu na ovom motoru. :sta:
 
Drugi blok sam dobio od prijatelja pa tu imam samo hilznovanje i busenje sve ukupno 200 eura.Druga varijanta je mnogo skuplja a i nemam potrebe za vecom snagom(nemam cime da ga agregatiram).Moje misljenje je da to valja i fabrika bi ubacivala jace motore na taj menjac na tu spojnicku na te gume(sirina). Pitao si za blok, Pukla uljna magistrala pa mi gura ulje u vodu.Nije bilo strasno ali me jako nervira,do 60 stepeni nista tek preko toga.
 
Pa ipak je malo u pitanju cena... Koliko se secam bila je malo vise povelika...
 
Pa i to sto kazes ako je sve na svom mestu i ako je uredna sa papirima vredi 10.000e.. :ppozdrav:
 
samo gume vrede 2.000e .Danas bio po blok kod Cubija,suma sumare 180e hilznovanje +50e hidro test karike semerinzi diftunzi 100e,ulje i filter 50e = 380e
17aibo.jpg
,
2hem5vm.jpg
 
uredna je..:) na moje ime je...ali je mnogo para ulozeno u nju..motor,menjac, ma sve zivo...:) ko je kupi ja garantujem za nju 3 godine. ako je neprodam ostavicu je za sebe, imam i glanc nowu turbinu koju cu da dam ako je neko kupi.. sta mozes da kupis za 10000, rusa naprimer kog rajka pojede za dorucak....:)
 
Nazad
Vrh