Herbicidi u suncokretu

Bez brige,videces kako suncokret neometano raste,a korov stoji u mestu i pocinje da se susi.
 
Cime moze da se prska obican suncokret protiv sirokolisnih korova ?? Drugar posejao cini mi se F50, pa ne zna cime prska i do kada da prska
 
Agil otisla cena na 3000+pdv, do sada je bio oko 3000 sa PDV. Sve lepse od lepseg. Prelazimo na kopije Fusilade-a - Flupisor, Floyd i galenikin preparat moram da potrazim sta imaju. Poruka proizvodjacima hemije, napravite kopiju azila za 10e/ litra i prodacete 10 slepera toga.:osmeh:
Ako budu napravili kopiju Agila kao sto su napravili kopiju Select supera (Kletodim) sa Kletoxom, onda bolje da ga i ne naprave, jer ne da nece prodati toliko slepera vec ce propasti od tog proizvoda!:osmeh:
 
Select super je u sebi imao i okvašivač.Radio je svoj posao odlično.Kletox nije ni za očin,žali bože novca datog za njega.Flupisor je odličan a Agil tek probam ove godine.
 
Cime moze da se prska obican suncokret protiv sirokolisnih korova ?? Drugar posejao cini mi se F50, pa ne zna cime prska i do kada da prska
Ako je opasno samo galigan,obavezno 2 nedelje da sedi kući i ne ide u obilazak.Ima jedan kod nas išutiran od galigana kao da je totalom rađen. Imam slike ali nije moj pa neću da stavim dok ne vidim šta se desilo.Prošle nedelje je bio kao duvan sada se već zeleni.Veličina u tretiranju 10 cm.
 
Meni je Kletox njesra, ostalo je koliko toliko ok. Fusilade original jeste No1 ali i Azil je rame uz rame.
 
Basf preporučuje da se umesto 2 l Fokusa (za rizomski sirak) ide 1 l Fokusa i 1l Dash-a, i da će imati isti efekat, a cenovno je mnogo povoljnije...
 
Nazad
Vrh