Herbicidi u suncokretu

Tako mi je receno,i 2x sam zvao zastitara jer sam mislio da je pomesao doze sa originalom i sa stockstarom . kaze nije pomesao slobodno 2x20g po hektaru

A u jednom prohodu moze 25 grama po jutru

Послато са LG-G2 7.1.2 уз помоћ Тапатока
 
može da se prska sa stokstarom i jeste za širokolisne korove i ne meša se sa ostalim preparatima
 
Trebalo bi da prođe dan dva pa u prskanje uskolisnih korova .Možeš prskati Flupisorom , Fusilade Ažil a malo i prelistaj u nazad ima svašta po nešto a korisno.
 
Suncokret sam prskao na crno,ali sam morao zbog pokorice preći setvospremačem pa ponovo sejanje,e sad dali je to prskanje poništeno zbog setvospremača ili šta?
 
Agil otisla cena na 3000+pdv, do sada je bio oko 3000 sa PDV. Sve lepse od lepseg. Prelazimo na kopije Fusilade-a - Flupisor, Floyd i galenikin preparat moram da potrazim sta imaju. Poruka proizvodjacima hemije, napravite kopiju azila za 10e/ litra i prodacete 10 slepera toga.:osmeh:
 
Posle koliko vremena se vide efekti expressa? Prskao pre 2 dana al trava se zeleni samo zvoni :)

Послато са LG-G2 7.1.2 уз помоћ Тапатока
 
Suncokret sam prskao na crno,ali sam morao zbog pokorice preći setvospremačem pa ponovo sejanje,e sad dali je to prskanje poništeno zbog setvospremača ili šta?
Prošle
godine sam radio na crno i ekstra je uspelo prskanje, posle sam morao zbog žičara presejati i opet je ostala čista njiva. Kukuruz je bio u pitanju.
 
Možeš ih izmešati ali poništavaju dejstvo jedno drugom,biće efekta ali umanjenog, tako je i kod ostale hemije kad se meša širokolisno i uskolisno.
 
Ja stvarno ne znam kako vama stignu uskolisni i sirokolisni korovi zajedno pa da morate mesati:sta: Nije to kukuruz pa da ste ograniceni vremenom prskanja uskolisnih korova! Lepo se odradi expresom ili pusarom ko sta ima od hibrida pa se saceka da sav sirak iz rizoma izadje i krene da buja, tad se stavi u prskalicu 1,2l/ha Fuzilade (ne kletodim) i rese rizom jedno duzi vrem. Ako zbog ustede 0,5l ED po hektaru mesate onda je stvarno jadna ta poljoprivreda :ppozdrav:
 
Cetvrti dan od primene Omege,25 gr po kj.
f2fd065c07b4783ae0e9e6fc7a05dbed.jpg
7d1ba74afc0c1a7197046ec1ee4a8f2a.jpg


Послато са Coolpad R108 уз помоћ Тапатока
 
Sto je najace kod mene svi rade sa dozom od 25 gr po kj
juce neki sreli brata i pitaju sa koliko radi,kaze im on:kesicu od 100gr na 3 ha=5kj. Kazu oni: mi smo tako radili prosle godine,a ove svi cepamo 100gr/4kj. Ja nazvao zastitara,kaze on ni u ludilu! Max 35gr/ha,ali i to izbegavati,jer kaze pratio je 2 godine u nazad,30gr odradjuje odlican posao,pogotovo kad se koristi dobar okvasivac.
 
Ja sam 20 grama / kj i 0.1% trend , jos se ne vidi nista po travi ima 4 dn da sam prskao

Послато са LG-G2 7.1.2 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh