Herbicidi u soji

Ja do sad tako sam primetio da gde sam sa Pledgeom prskao imao sam bolje prinose. Kao uvek i sad sam ostavio kontrolu jedno parče od 15x6 met.
4aea596272472ff94aa3d45f8f3b9637.jpg
456d2846f2a6562cec4cf2aae3c2e235.jpg
2bdb1ff1513b371e20df32f63454cac3.jpg
8f6c0e25f415152ff6c1b940f50ca3e1.jpg

Kontrola do zastavice, biće još slika!
 
Da li 0.5 l Pasata +3.5 dc Savazona +4 gr Harmonija može imati efekat na korove i posle koliko su vidljivi rezultati, njiva solidno zakorovljena, prskano uslužno, da li se može ići u split aplikaciji ako zatreba? Po kj naravno!
 
Zbog poboljšanja prinosa
Ovaj Pledge radi kao CIcotel u psenici. Ja sam radio sa njim kada je dosao kod nas, umalo se nisam slogirao, dolazili ljudi da mi jave sta je sa sojom . potvrdjujem da tamo gde sam koristio, bila je niza soja oko 20cm od one gde nisam koristio. prinos jeste malo bolji, ali striktno zbog prinosa ne bi ponovo koristio, mator sam za takve stresove:haha:
 
Ja već godinama planiram jednu parcelu da istarupiram,a nikako da prelomim žao mi je valjda soje...:ppozdrav:
 
Uzmes sortu koja se grana i posijes malo rjedje i dobices taj efekat .
Sve je to isto , sve je do sorte ,treba sijati samo onu sortu koja kisne oko sv Ilije , ta najbolje radja.
 
Vidim dosta clanova prska soju pulsarom(ili kopijama) pa me zanima kako to da u soji moze, a u suncokretu samo IMI hibridi mogu da se prskaju pulsarom?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Oće biti ovo jako za soju drugi trolistak i ne nameravam više da prskam. Corum 0.6lit/kj + 0.1lit/kj IKarus + 0.8lit/kj Savazon + 4gr/kj Harmoni + lepak od širokolisne trave ima svega ambrozija 5-6cm?
 
Pratimo, ostaje popravni 50gr/kj Oxona taman da sačeka ako bude i sirkana semenca.
 
Nazad
Vrh