Herbicidi u kukuruzu

Terbisa sam isao 0,7l/kj. Kod mene se ovaj problem javio samo gde je laksa zemlja za obradu, nekako mi zita izgledaju, kao da su zakrzljala.....a tu sam morao raditi vecu prihranu od ostalih, i ne vidi se neko poboljsanje....
 
Poslednja izmena:
Ista situacija i kod brata u zitu. Gde je losija zemlja i gde je preklop prskalice prosle godine isao sa terbisom, tu je losa psenica.
 
ti se bas igras kad prskas deseti dan pa to samo sto nije isaslo.moli samo Boga da ne bude vecih padanja inace ode klica.njegov period razlaganja(glifosatna kiselina) je jako dugacak,a varate se ako mislite da je samo kantaktni. obilna kisa sve sprere i biljke koje tek nicu ce osetiti posledicu preparata i onda sto kaze nas narod ode mast u propast
Evo slike za demanti, prskano 10 dan od setve acetogal 1l/kj, rezon1l/kj i total2,5/kj vece kad je poprskano pala kisa od 15mm
14040114.jpg
 
Oba su kontaktna,tj ne deluju na korove koji niču posle tretmana a suncukret i čičak niču i kasnije.Radili smo sa Callistom a ove godine ćemo probati Peak.
 
Poslednja izmena:
Meni je interesantan ,zbog zemljišnog delovanja.Samonikli suncukret a ponegde i čičak su problem.
 
Nazad
Vrh