Hajkom hibridi

Nista joj nece faliti...6 komada ce ona da othrani-nece ni osetiti. Samo ih moras malo ranije odvojiti,tacnije kada napune 30 dana (tada ce ona da pocne da skuplja slamu i da pravi novo gnezdo).:ppozdrav:
 
Odrao me ovaj iz Subotice za hajkome 7000 dinara :D ali vrede :D jos uzmem nesto Panonaca na leto i ostavljam svojih 10 zenki. I zavrsim kavez i ja sam finito sa ulaganjima za ovu godinu :D, ako ne bude nekih promena.

- - - - - - - - - -

Od sutra sam ponosni vlasnik 6 linija hajkoma :D

- - - - - - - - - -

Onda mi samo nedostaje M linija muzjaka od Doknica :)
 
Svaka cast Zhexy.Moramo se dogovoriti u maju-junu mesecu (do tada bih i ja trebao da renoviram kaveze i prostor za drzanje kunica) za jednog kvalitetnog muzjaka.Ja sam od ovog mog ostavio dve zenkice od dve razlicite zenke a imam nameru da ostavim jos dve.Njih moj zekan nece moci da pari naravno (incest) pa cu morati da ubacim nekog kvalitetnog m..onju da malo osvezim krv.Oko cene cemo se dogovoriti na PP da ne bi krsili pravila foruma ('oce Peto da nas stavi u top) a sto se tice dostave-od skoro ima direktna linija B.Basta -N.Sad i obratno.:ppozdrav:
 
Ja drzim zeke u Sremu kod Stare Pazove mesto Golubinci. Tu zive moji pa imam mesta koliko hocu.

Stigli su zekani, putovali su od sinoc 20h do evo sada :D

ali svi zivi i zdravi. Sad kod mene na tretman.

- - - - - - - - - -

Sto se tice hajkom kunica mislim da u Sremu nema niko vise od mene :D
 
Mozda ima hajkoma nabavljenih sa 6 mesta u Srbiji.:)
Zhexy sta kazes da te odrao za 700 din nije to mnogo za maticno kada se pravi.
Sad jurim da osvezim stado i ja,:)
 
Imam prve 2 linije od doknica i zadnje 4. s tim da fali jos m linija koju doknic ne daje i 2014 sezona koje jos nema malih :)... stigao sam u frci i zurim
 
Poslednja izmena od urednika:
Neverovatno.A pa ti onda nemas TLCC liniju hajkoma.E bez nje ti nista ne vredi :)

- - - - - - - - - -

Pa nije lud Doknic sto nece da ti proda tu liniju.TI i ovako imas vise linija nego sto ih on ima :)
 
Kod mene je to
2009-2010
2010-2011
2011-2012
2012-2013

2009 2010 2011 2012 2013

Sa tim da mogu da parim izmedju tih. E jos sam dobio liniju 1 i liniju 2 iz suljma od terzica, on ima prve hajkome mislim da su isto od doknica.
tako da je kod mene fino :)
 
Poslednja izmena od urednika:
3532v6s.jpg

Zenka hajkom-a stara 13 meseci.Osim prvog okota,svi ostali okoti "dvocifreni" i uspesno odgajeni.Okotila i uspesno odgajila 41 kom.Mali zdravi ,krupni i dobro napreduju.:ppozdrav:
 
Ekstra lepa zenkica hajkom, 3.5meseca starosti danas na merenju je imala 3090 grama.
Nije debela ali je gradjena ekstra, dugacka, lepo razvijena, misicava. Sezona 2012-2013. Madjarska/Subotica :)
 
Nazad
Vrh