Gume

Ljudi ja ne mogu da nadjem gumu 8.3 24 nigde da neko ima na stanju, sve bih morao da cekam 10-15 dana, cultor prestao da pravi ovu dimenziju a ovih ostalih niko nema.
 
[video]http://xmachnry.com/tractors/2451/standard-tires-vs-pneutrac-prototype[/video]

ovo mi se cini kratka vijeka.
 
Gde bi imala da se kupi guma za djubretarku prikolicu,dimenzije 8.50-12?
1e65ce0f6a4e57cc66cbe662867d1a06_800x600.jpg
 
Na kombajnu mi stoje gume 23.1-26 na felnama 16x26.Gume su dosta siroke i skoro da se dodiruju sa zastitnim limovima iza kojih se nalaze remenice.Nekako mi se cini da nisu prave dimenzije za njega.Prosle godine sam zamalo odsekao varijatorski remen voznje jer se toliko blata napunilo da je pocelo da potiskuje limove na remenje.Sa druge strane mi stoje poluge za menjac i kvacilo i nekad mi napuni blatom pa moram da cistim da nesmetano radi kvacilo i menjac.Interesuje me dali na njega moze uza guma da se namontira,naprimer dimenzije 18.4-26.
 
Maticu. dali te Cultor nisu manje nego sto bi trebale, kada sam menjao na r76 zadnje uzmem te Rumine jednu a druga ostane Rekord, razlika je bila ogromna i u visini i sirini gume. Sad trebam menjati prednje na 577dv pa zbog toga pitam.
 
Nisu koliko sam primetio.Menjao sam prošle i predprošle godine prednje gume na 577 pa sam ih upoređivao sa starim.Jedna je bila Ruma Guma a druga Galaxy i iste su visine mada im je svima proizvođač isti pa verovatno ima i do toga.
 
Rekordove su vece od ostalih.Dimenzije ostalih proizvodjaca su iste kad su pod istim brojem dok se Rekordove dimenzije ne uklapaju sa ostalim proizvodjacima.Imao sam isti problem Barum i Rekord i razlika je ocigledna.
 
Ja narucio petlas 8.3 24 napred za kineza, jedva da sam nasao da neko pravi, cultor prestao a bile su dosta povoljnije dok je on pravio.
 
Da li neko zna gde ima guma 18.4 38? Polovine, da su u dobrom stanju. Dve iste...
 
Nazad
Vrh