Gde ste služili vojsku

Глетка кон планината Бистра и Бигорскиот манастир од врвот Веливар на Дешат / Bistra mountain viewed from the peak Velivar on Deshat mt. Macedonia
96096701.jpg
 
@ercov1954

Ne razumem ove tvoje slike. Da li su za temu "lepote Srbije" ili si sa njima hteo da pokazes predele gde si sluzio vojsku??? Ako je ovo drugo u pitanju onda napisi i kraci "vojni raport" uz svaku.
:osmeh::ppozdrav:
 
@ercov1954

Ne razumem ove tvoje slike. Da li su za temu "lepote Srbije" ili si sa njima hteo da pokazes predele gde si sluzio vojsku??? Ako je ovo drugo u pitanju onda napisi i kraci "vojni raport" uz svaku.
:osmeh::ppozdrav:

Nisam promasio temu,sve te slike su slike sa Makedonske-Albanske granice,jer tamo bejah davne "73 godine.Pokusavam ovim nekog koji tamo bejase da zaintrigiram da se javi,ali izgleda moram menjati strategiju jer ova nedaje rezultate.Ok necu vise kaciti:osmeh:
 
Ercov, predpostavljam da se radi o meni(izvinite za :off_topic:) Pratim redovno tvoje slike i mogu ti reci da su prelepe i bude u meni lepe uspomene.Javljam ti se uskoro sa slikama, samo da ih pronadjem.
 
Neka davno prosla dobra vremena-Jugoslovensko Albanska granica-
30bpjcg.jpg


- - - - - - - - - -

Krchin-Pateka.jpg


Jugoslovensko Albanska granica i staza kojom se izlazilo na istu.Ukoliko nekom predeo bude poznat,slobodno nek se javi.Garant nista ne boli,a i nista ne kosta!
 
Valjevo ,85 .Avgustovska klasa . Decembarci bili prvi godisnjaci .Nama skratili 45 dana.Bivalo u Valjevu i -24 c te zime.
 
Septembarska klasa Novo Mesto kasarna Milan Majcen 88/89,,Bila su to dobra vremena,,,,
 
97/98 Granicar. Iz Surdulice na granicu oko Bosilegrada granica sa Bugarskom pa na tromedju Bugarska Makedonija. Pa u Djakovicu,karaula Cafa Prusit. Je l ima neko da smo bili zajedno? :ppozdrav:

- - - - - - - - - -

surdulica grade mio,,,,,graničar ,karaula đeva, karaula žeravina

Koje godine? Ja sam bio na Simpu i Zeravini 97.
 
Nazad
Vrh