Francuska alpina

Belka je odlicna,a bice i ostale sigurno~vidi se da su lepo dgajene. :ppozdrav:
 
Juce pomuzao alpinu kad ono sr..e-samo 50ml mleka.Ja prso.Sinoc 200ml.Jutros i veceras 1l.Valjda ce biti vise,kako je nastavila,do kraja nedelje imace 10l :haha:
 
Samo redovno muzi(jutru i vece) i gledaj da to bude koliko je moguce u isto vreme.Ustalice se ona vec i bice mleka,je li jos sisaju jarad? :ppozdrav:
 
Ne,odbijeni prekjuce i tad sam je dovezao kuci.KAzu da je pod stresom zbog odbica jaradi ipromene sredine.Davala je od 5-3 litra.
 
Svakako da je pod stresom,kod mene se desavalo da smanji mleko kad joj promenim boks(napravim rokadu u kozarniku)
To je samo trenutno. :ppozdrav:
 
crni gruja je napisao(la):
@Sika
Sa srecom .. :D :ppozdrav: lepa jarad.. bas mi je drago kad ovako nesto cujem , ::svaka cast:: ja moju cekam ..pocela je da me nervira zali mi se i jedan drugar i njemu prenela, ceka i on .. tako i kod jednog prijatelja ..pa sta se ovo desava ?
I kod mene su dvije prenele,jedna 157dan a druga 161 dan,za ovu drugu sam čak mslio da je jalova al srća ojri se i ona.Ne brini,nemože osati u njoj ::namigivanje::
 
crni tekir je napisao(la):
@ Sika. Svaka cast druze,lepa grla a bogami i plodna.Je li ti ono alpska ojarila troje?Izuzetno mi se svidja objekat,
komforno i dobro osvetljeno,cistoca na zavidnom nivou. ::svaka cast:: :ppozdrav: :ppozdrav:
zar si sumnjao da je pored sanskih,alpina mogla da ojari trojke :D,uvredile bi se belke :haha:
 
ja moju cekam ..pocela je da me nervira zali mi se i jedan drugar i njemu prenela, ceka i on .. tako i kod jednog prijatelja ..pa sta se ovo desava ?
..Ne mogu da verujem .. stomak joj veliki . mleka ima ..14 dan danas posle termina .. jede lepo .sve OK pa da nije mleko bi zasusila .. kako uopste mleka ima :haha:? ako nije sjarna :sta:
 
nesto onda nije ni kod njih uredu :ppozdrav:
Post je spojen: [time]1301243412[/time]
_________________________________________________
i jarca je uzdrmalo
 
Nazad
Vrh