FOTON

ja bi najradije neki kverneland ili vogel obrtac sa 3 glave i da nema vise od 5 godina a i jednu zmajevku jos remontuvanu vrednosti do 5000evra i plug nek je vrednosti 7000evra
 
ma to je glupa ideja da menjam fotona za neku staru gvozdjuriju....najbolje je da mu stavim fixnu cenu od 12000e i tacka i da dobijem pare u keshu...jel neko oce da kupi :bravo: cena je najpovoljnija :ppozdrav:
 
Cim prodam motokultivator kupujem fotona! Trazim za motokultivator 4000 eura toliko mi fali...
 
a koji je motokultivator u pitanju mityoo??jel se ti to zajebavas tu ili bas oces da kupis fotona za 12000e...
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242418508[/time]_________________________________________________
cici a ovaj plug bi bio pretezak za buduceg kejsa tako da ce mu biti dovoljn moj vogel 3 brazde ravnjac..a kasnije kad prodje komasacija kod nas kupicu obrtac i za sada je i ovaj ravnjac dobar i ore super :D
 
moj ima oko 400kg sa predpluznjacima i tockom samo mu crtalo fali ali odlicno radi samo mu je mana sto nema visoki klirens nego on ima samo 72cm i sto je lagan pa kad je tvrdo nece da lako zariva u zemlju ali sve u svemu lako se vuce i dobro zaorava masu i lepo slaze brazde a kad bi kupovao neki bolji plug kupio bi neki kverneland ili vogel obrtac sa visokim klirensom i vecim daskama
 
L950 sa onim malo manjim daskama ali zahvat je 30 35 40 ali kad smo kupovali narucili smo sa manjim daskama posto su tad bile 2 velicine ali dobro zaorava i sa ovim i lako se vuce..ma dobar plug i on je original austrijski nije kopija kao sto sada prave u consumu :nono:
a platili smo ga svega 1950e sa svom opremom znaci predpluznjaci tocak deflektori i plug je stvarno dobar
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242419628[/time]_________________________________________________
:off_topic: :off_topic: znam da je ali jbg
 
a koje je to godine bilo?to je dosta jeftino bilo u to vreme a sada je duplo skuplji i kosta skoro 3000evra a obrtac blizu 8000e...ali vogeli su veoma dobri plugovi u to sam se i sam uverio kako dobro ore...
 
Nego da se vratimo Fotonu.
Fenikse, pa zar ne reče ti da oćeš nekom tamo iz tvog sela da prodaš za 11000 evra?
 
dosad sam imao neki imt-ov dvobrazni plug i rodilo oko 60q suv.kukuruza,sta mislite ako sad uzmem vogela rodice mi duplo? (bez kompres.)
 
NE necu ga ja nikom poklanajti za 11000e to je malo a ja trazim 12000e i tacka ko ima platice a ko nema nece da kupi...ali sacekacemo jos mozda i naidje kupac koji ce da da 12000evra za fotona,ne trazim puno 12000evra je sasvim realna cena za taj traktor :ppozdrav:
 
Da Feniks ti trazis samo 12000,ali za trgovinu uvek treba dvoje.
 
znam da treba dvoje ali ima ljudi koji me samo zovu i pitaju za cenu i kad kazem 12000e odmah spuste slusalicu :sta: ...to mora da su neki trgovci ili nakupci koji bi zeleli da im ja prodam za 10000e...ee nemoze to tako ja ga prodajem po ceni od 12000evra i nadam se da cu uskoro i naci kupca za njega i koji ce biti zadovoljan s njim :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh