FOTON

oko 15000evra sa svim troskovima, ali nista mu nefali stvarno i taj covek mi prica da su oni kao i rusevi i da brzo gube vrednost sa godinama koji su iza njih i da bi maximalno mogao za njega dobiti od 10 do 12 iljada evra ali kupac ima kesh pa ako zeli mogu mu ga prodati po toj ceni!
 
taj sto oce da kupi nije trgovac nego neki poljoprivrednik i daje mi oko 11000evra za nejga i ja ga mogu dati po toj ceni jer je foton kostao 14000e i za te 4 godine je vec zaradio bar 3000evra i isplatio se za to vreme sta je radio a sada bi ga prodao da bi mogao kupiti kejsa ...mislim da vam je sve jasno :ppozdrav:
 
daj tog fotona za 11, jer pitanje oće poslje to ko htjet kupit, a i kriza je.. Nek ga voda nosi, i nek budući vlasnik ima više živaca s njim.

Samo, predugo ćeš morat imat toga casea da ti se isplati, u biti na toliko površine jedino ako sadiš konoplju i sl. trave za dimit... A koliko sranje dolazi koliko mi se čini ni za to neće biti para..
 
ma kakve konoplje ili trave sta pricas :haha: znam da je u ovoj krizi tesko prodati ali ako ga uspem prodati posle kupujem kejsa i uzecu jos zemlje u arendu da bi imao sta da radim jer ce od jeseni cena zemlje pasti i bice je dosta pa to me bas nebrine...imacu ja sa nim sta da radim za par godina kad budem imao vise zemlje :ppozdrav:
_________________________________________________Post je spojen: [time]1242240555[/time]_________________________________________________
ne nemoze ispod 11000evra ja trazim 12000evra a videcu dali cu dobiti tolko :cao:
 
didi vozićemo mi njih i dalje koliko se meni čini jer da je taj foton pola pregrmeo kao naši 560 sad bi ga već radili generalno
 
ima fotona u zadruzi matijevic bas isti takvi kao moji i oni imaju nekoliko komada i svi imaju preko 4000sati i bez problema samo sipaju naftu i gas i ide...
 
da onda bi leteli sa tom kompresijom :D i jos bolje isli 60kmh :haha: :haha: ...a zanima me kako to gorivo utice na motore kolko mogu da traju sa tim gorivom a da se ne raspadnu aaa :bravo:
 
da da ...ajde da se vravimo temi foton....jel ima neko ko bi dao za mog fotona 12000e ajde momci trebaju mi sto pre pare da skupim za novog kejsa ili mozemo da menjamo fotona za neku mehanizaciju npr plug obrtac 3 brazde prikolicu zmaj489 ili slicno.. :bravo:
 
cicimoric je napisao(la):
ja ti nudim 3+1 obrtac za fotona

Dali sam dobro razumeo: trobrazdni obrtač + dva jednobrazdna pluga?
Jednobrazdni su sigurno IMT, a koje je marke taj obrtač.
 
Nazad
Vrh