FOTON

Pa ne znam sta da kazem, cena me privlači a po slikama se vidi da nije puno radio. Ima mi rođak isto jinma samo 45ks i ima 1200 sati i ide fez problema hvali se na njega na sve strane. Ovaj je isti samo sto ima kabinu i 4klipa a onaj 3. Kaze covek da troši podosta pa bih molio nekoga da iznose svoje mišljenje o potrošnji naspram nekih drugih traktora?
 
uzeo sam ovu jinmu i sad odma imam problem, traktor mrtav, ne znam sta mu je, sve sam izmenjo filtere i malo je bolje ali nista narocito, 3 i 4 brza skroz sporo primi gas na ravnom bez ikakvog priklucka, koliko sam citao o kinezima da imaju vrlo zivahan motor
 
Ima u holenderu na pvp i bilo je puno mulja, ocistio sve i stavio 2 nova filtera i oseti se da je bolje ali ne puno. Jos da dodam, pali ekstra, ne dimi nimalo, motor ekstra 400rs. Ne znam stvarno sta mu moze biti,
 
Ja imam jinma 254 i prezadovoljan sam.Veoma mali potrosac ali je i male snage 25 konja.Za vocarstvo vrh.
 
Pa ima i ovde onih plavih fotona 454 jedno 10-15 traktora i Niko se ne žali na njih, onako na prazno kad dam gas opasan zvuk ima ali nesto kao da ga koci i ne da mu napred da ide, moj rođak isto uzeo jinmu samo 454 traktor puca od snage stvarno ekstra ide
 
Jel ga ti poznajes od ranije, nije bio daleko od tebe u kucevu je uzet. Sto misliš da sam se usrecio?
 
poznajem..znam samo 6 km je daleko od mene.covek ga prodaje godinama i nikako da ga proda.taj traktor ima ozbiljnih problema sa deferencijalom.a sad cule se i druge price al dok ne proverim necu nista da kazem
 
Kolega imas li neku sliku traktora koji si uzeo??? Ima li kabinu???
To je ovaj traktor
http://www.polovniautomobili.com/oglas4985740/jinma_554/

- - - - - - - - - -

poznajem..znam samo 6 km je daleko od mene.covek ga prodaje godinama i nikako da ga proda.taj traktor ima ozbiljnih problema sa deferencijalom.a sad cule se i druge price al dok ne proverim necu nista da kazem
Imas pp pa tamo da nastavimo ako nije problem.
 
Hvala, znam za zastupnika ima Nalepnica na njemu sa ti brojevima, moram se čuti sa njima nije moguće da onako lepo radi a da neće da vuce, imam osecaj kao da ga nesto koci kad ide npr zaletim ga dobro i kad stisnem kvacilo on odma skroz uspori i stane
 
Alene, neko gore je napisao da je traktor imao problema sa diferencijalom...a po ovom tvom zadnjem postu, vidim da imas osjecaj kao da nesto koci, usporava traktor. I ako se to najvise desava u visim brzinama, 3, 4 vjerovatno je problem do diferencijala ili sl. Negdje nesto koci! Ne vjerujem da je do nafte i pumpe, ako traktor fino radi, prima gas, ne dimi, pali bez problema, to nije do pumpe :
 
Moze biti svasta u diferencijalu, mozda je nesto piksnovano...pa to nije dobro odradjeno (tijesno nabijeno), lezajevi konusni pretegnuti, ko ce ga znati. ne mora nista biti od ovog, al postoji mogucnost.
 
Nazad
Vrh