Fotografije vaših kunićnjaka

ako se kombinira koncentrat sa ostalom hranom, bude i manje od 5 kg za kg prirasta... ::novac::
 
Karalic je napisao(la):
Da , devet kila koncentrata za kilo Perinog mesa nije puno, Jer Pera je MONSTRUM!!! :ppozdrav: :ppozdrav:
E, sto mi nisi blizi :sta: Pera je legenda!!!
Pera je dospeo i na wikipediju :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: i to pazi englesku :haha: :haha: :haha: a sta kazete daga prodam koliko bi zaradio ::novac:: ::novac::
 
Karalic je napisao(la):
Auuuu, a taman si mi se mnogo svideo Batko... Pa Ti bi mogao da prodas Peru? :bravo: ::lose::
Pera bi trebalo da se preparira (nije skupo) i da ostane zauvek! :cao:
Pero da prodam il prepariram stati je bre ako se slucajno to desi onda i ja cu da budem prepariran samo sam pitao koliko bi kostao pero :haha:
 
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: pera spava u deckog krevetica :spavam: :spavam: zajedo sa vec znate ko ::namigivanje:: a njegova familija ne sedi u kafeze,nego je u prostor od 200 kvadrata podeljen na dva dela,jedan decaci jedan devojcice :D u zenskom internatu :haha: kotilice oni su odvojene od ostale :osmeh:
Post je spojen: [time]1259090576[/time]
_________________________________________________
SaskoMk je napisao(la):
:haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: pera spava u deckog krevetica :spavam: :spavam: zajedo sa vec znate ko ::namigivanje:: a njegova familija ne sedi u kafeze,nego je u prostor od 200 kvadrata podeljen na dva dela,jedan decaci jedan devojcice :D u zenskom internatu :haha: kotilice oni su odvojene od ostale :osmeh:
ps ako treba da maknem ja pero odavde da nesmeta :haha: :haha:
 
Bolje bi Ti bilo da posaljes jos neku Perinu sliku, kako njegovu tako i od njegove dece, onda kada je u akciji i tako dalje. Nestedi sa slikama, kad je Pera u pitanju :cao:
 
moj
3bioi.jpg

Post je spojen: [time]1259597554[/time]
_________________________________________________
3bioi.jpg
 
Kolko si zadovoljan koncentratom?Moje dustabanlije od dostupnih tog cene najvise
 
Budući da je zavladalo zatišje na forumu, šaljem sliku novog člana "familije", jučer stigao, djeca oduševljena, žena malo manje :haha: :haha:

2rw57ro.jpg


k1a1c1.jpg


A evo i novih gajbi za ženke kalifornijskih sa policom za vanjsku kotilicu! Što mislite?

301kodj.jpg
 
Ovo za pocetak o zecinjaku.

Kavezi spolja
2ij4w9x.jpg

Zecica pred hranilicom
2rn7a4n.jpg


141hxlt.jpg

Ranilica odnutra
e0kgig.jpg

Pojilica sa vodom
2u9pf1k.jpg

Bice jos zasad je i ovo :cool:
 
Hvala

I zelim urednicima foruma i clanovima sve najbolje u 2010 g. i da budu zdravi i veseli. sa punim depovima ::novac:: i sto manje briga. :ppozdrav:
 
Nazad
Vrh