Formula 1

E, išao ja lepo atarom, i zamislio sam da mi je Jugić lendrover, malo ubrzao, nisam primetio da je napred cigla na putu zamaskirana onim nanosom što naprave traktorske gume i nisam skontao da je taj nanos ipak malo previsok... Vrrrrrrrrrrrm ja preko njega, cangrrr ode auspuh, i kako je to lepo odrađeno na Jugiću, auspuh povuče neki đavo i probuši rezervoar...
Pa iskači, bacaj vreo auspuh u gepek, okreni tenk (sad je već naravno brujao ko nenormalan), i piči kući dok ne iscuri sav benzin!
A u retrovizoru samo gledaš trag koji ostavljaš za sobom i moliš se da nikom ne bude do zajebancije s pikavcem...

A kod kuće hvala Bogu ribanje... :haha:
 
zax je napisao(la):
Ne bitno je da li imas dozvolu...kada bi seo u f1 ne bi znao ni da pokrenes...f1 veze nema sa automobilima...

Apsolutno F1 je F1. Tehnički sport u kome ne pobeđuje samo vozač.

30% motor
30% šasija
30% pneumatici
10% vozač

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=awtqcTVgmpo&feature=related[/youtube]

Nemojte se prepirati.
:ppozdrav:
 
Nije meni ni bilo do prepiranja. Samo me nervira kad ljudi ne vide zajebanciju pa krenu da mi sole pamet. :ppozdrav:
 
ovi momci baš znaju da se zezaju :D

[youtube]HSNAtKhzBKQyoutube]

[youtube]8aArSn4IhHI&feature=related[/youtube]

[youtube]8VFScPznGlo&feature=related[/youtube]
 
HAHAHAHHAHAHAHAHHAAA! Extra je! Samo da nije isfalširao kraj himne! :haha: :D :haha: :D
 
Attila M. je napisao(la):
E, išao ja lepo atarom, i zamislio sam da mi je Jugić lendrover, malo ubrzao, nisam primetio da je napred cigla na putu zamaskirana onim nanosom što naprave traktorske gume i nisam skontao da je taj nanos ipak malo previsok... Vrrrrrrrrrrrm ja preko njega, cangrrr ode auspuh, i kako je to lepo odrađeno na Jugiću, auspuh povuče neki đavo i probuši rezervoar...
Pa iskači, bacaj vreo auspuh u gepek, okreni tenk (sad je već naravno brujao ko nenormalan), i piči kući dok ne iscuri sav benzin!
A u retrovizoru samo gledaš trag koji ostavljaš za sobom i moliš se da nikom ne bude do zajebancije s pikavcem...

A kod kuće hvala Bogu ribanje... :haha:
ovo sa pikavcem kao u crtanom :haha:
 
Ima mnogo smešnih stvari u crtanima koje ne bih voleo da se meni lično dese! :p
 
Sta mislite za danasnju trku? Red Bull ima ponovo pol poziciju kao i obicno, i jos je Webber drugi. Da li ce Vettel uspeti da je iskoristi? Ako na startu se odupre Alonsu i Masi uma velike sanse za pobedu jer je Hungaroring poznat da nema bas mesta za preticanje.Na kvalifikacija se jasno videlo gde je ko trenutno od timova. McLaren iako je prvi medju konstruktorima tesko da ce se odrzati na tom mestu ako nastave ovako slabo da voze. Hamilton jos i nekako se bori ali Button je katastrofa.
I dalje mislim da Schumacher jos moze da se bori. Uzece bar jedan podijum ove godine.
 
bojcetic je napisao(la):
Sta mislite za danasnju trku? Red Bull ima ponovo pol poziciju kao i obicno, i jos je Webber drugi. Da li ce Vettel uspeti da je iskoristi? Ako na startu se odupre Alonsu i Masi uma velike sanse za pobedu jer je Hungaroring poznat da nema bas mesta za preticanje.Na kvalifikacija se jasno videlo gde je ko trenutno od timova. McLaren iako je prvi medju konstruktorima tesko da ce se odrzati na tom mestu ako nastave ovako slabo da voze. Hamilton jos i nekako se bori ali Button je katastrofa.
I dalje mislim da Schumacher jos moze da se bori. Uzece bar jedan podijum ove godine.
1.Hteo si da kazes: "Hoce li uspeti da startuje kako treba." Neznam videcemo, mada mogeo bi vec jednom.
2.Schumacher se nece popeti na podijum ove godine.
 
Ja sam ogromni fan Schumachera,ali mislim da mu sve ovo nije trebalo.
Katastrofa.
Jedino sto moze da ga opravda je neki problem sa bolidom.
Ne znam sta se desava,a i svi svetski strucnjaci nekako bojazljivo daju izjave za njegov povratak,ali on kao da vozi nesto sam za sebe.Uopste ne vidim da se trudi da testira na treninzima u petak,da trosi motore po cenu kazni.Prosto nema elana u njegovoj voznji. Niko mi ne moze reci da je mator,jer sa 40-ak godina to svakako ne moze biti,nesto tu drugo ne stima.
 
paorpaor je napisao(la):
Ja sam ogromni fan Schumachera,ali mislim da mu sve ovo nije trebalo.
Katastrofa.
Jedino sto moze da ga opravda je neki problem sa bolidom.
Ne znam sta se desava,a i svi svetski strucnjaci nekako bojazljivo daju izjave za njegov povratak,ali on kao da vozi nesto sam za sebe.Uopste ne vidim da se trudi da testira na treninzima u petak,da trosi motore po cenu kazni.Prosto nema elana u njegovoj voznji. Niko mi ne moze reci da je mator,jer sa 40-ak godina to svakako ne moze biti,nesto tu drugo ne stima.
Nemoze ni to da ga opravda jer je njegov klubski kolega konstantno bolji od njega.
 
Nije on star (Schumacher).Već su drugi mlađi. Nije on više u tim pravim godinama za F1.
Greška je što se vratio.
 
Mislim da tu godine nisu neka prepreka,i to nema nikakve veze(naravno ne bas 60 god ::namigivanje:: )
Jos u Ferariju se nesto desilo 2004/2005.

Jos jedna katastrofa za Scumia. Ne znam sta bi mu savetovao u ovom momentu.
 
paorpaor je napisao(la):
Mislim da tu godine nisu neka prepreka,i to nema nikakve veze(naravno ne bas 60 god ::namigivanje:: )
Jos u Ferariju se nesto desilo 2004/2005.

Jos jedna katastrofa za Scumia. Ne znam sta bi mu savetovao u ovom momentu.
Da preda volan mladjima.
 
meeker je napisao(la):
Nije on star (Schumacher).Već su drugi mlađi. Nije on više u tim pravim godinama za F1.
Greška je što se vratio.
Lepo je rekao čovek da se nije vratio da pobeđuje nego da puni tribine....
 
Nazad
Vrh