Formula 1

ma bez veze,samo idu u krug :ppozdrav:
 
Po meni je ova sezona formule jako dobra a kad se prica o drugim trkama jako cenim WRC i nece mi nikad biti jasno kako uspevaju onako da voze!
 
Probao sam izmedju cunjeva. Nisam bas shvatio sta si hteo da kazes sa pitanjem :sta:

Za WRC ::svaka cast:: Kad prikazu kameru iz auta, zapitam se da li je snimak ubrzan ili stvarno imaju tolika m*da da onako voze. Formula 1 ( i uopste bilo koja formula/auto koji se vozi na lepo uredjenoj i obezbedjenoj stazi ) je nekako streberski sport. Fora je da naucis svaku krivinu do perfekcije i nema greske. E sad lako je to reci ali malo teze uraditi. Reli koliko sam upoznat imaju pravo da jednom prodju stazom pred trku (trening) i to je sve. Vec sledeci put se meri vreme.
 
a prije toga se ide i crta mapa staze
u WRC koliko znači vozač još više znači suvozač koji ustvari diktira stazu , vozač vozi više naslijepo jer ima informaciju o krivinama i svim ostalim mogućim uslovima na putu

dok F1 ima 10-20 krivina koje se treniraju do perfekcije i mnogo faktora koje nisu pod uticajem vozača utiče na ishod , što se meni baš i ne svidja
u reliju skoro sve je u rukama posade auta ::namigivanje::
 
@savoris
SLazem se u potpunosti. Jos bih dodao, da bi Sebastian Loeb sa bilo kojim autom bio prvi. Covek je jednostavno madjionicar za reli.::svaka cast::
 
Attila M. je napisao(la):
Goran IHC je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Jedan od sportova koji nikad neću skontati zašto ljudi prate. :) Najzanimljiviji deo je kad se neko skrlja... :haha:

Mada je još uvek bolje od NASCAR-a. Tamo komentari mogu da se svedu na: "Iiiii skrenuo je na levoooo... Vidi ga kako juri! Opet je skrenuo levo! ... Napetost raste! I.. i.. iiii... Opet je skrenuo na levoooooo! Svaka mu čast kako perfektno skreće na levo!" :haha: :haha: :haha:
jel ti imas uopste dozvolu?
i sta imitiras u toj pozi

Imam dozvolu, hoćeš da je skeniram? A drugo: ko je tebe dirao?

Ne bitno je da li imas dozvolu...kada bi seo u f1 ne bi znao ni da pokrenes...f1 veze nema sa automobilima...
 
Vidim volis da pametujes... :nono:
Jedna od odlika italigencije je uvid u opstu realnost
Tako da ako je tvoj koficijent italigencije veci od prosecnog slozices se samnom da je tvoj post koji sam citirao jako plitkouman(ne vezano ako za ono sto sam napisao u proslom post-u)...ko razume shvatice :D
 
Moj odgovor je sarkastičan jer očigledno nisi video zajebanciju u mom postu.
A ako te interesuje: deo o Nascar-u je direktno preuzet iz skeča američkog komičara Džefa Danama (Jeff Dunham).

Kao drugo: nemoj da pokušavaš da skupljaš političke poene tako što ćeš da nipodoštavaš druge članove, jer će ti onda boravak ovde biti veoma kratak. :cao:
 
zax je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Goran IHC je napisao(la):
Attila M. je napisao(la):
Jedan od sportova koji nikad neću skontati zašto ljudi prate. :) Najzanimljiviji deo je kad se neko skrlja... :haha:

Mada je još uvek bolje od NASCAR-a. Tamo komentari mogu da se svedu na: "Iiiii skrenuo je na levoooo... Vidi ga kako juri! Opet je skrenuo levo! ... Napetost raste! I.. i.. iiii... Opet je skrenuo na levoooooo! Svaka mu čast kako perfektno skreće na levo!" :haha: :haha: :haha:
jel ti imas uopste dozvolu?
i sta imitiras u toj pozi

Imam dozvolu, hoćeš da je skeniram? A drugo: ko je tebe dirao?

Ne bitno je da li imas dozvolu...kada bi seo u f1 ne bi znao ni da pokrenes...f1 veze nema sa automobilima...

Ti si pa kao vozio?? Jesi li uopste bio na nekoj trci? Sta ste se okomili na Attilu? Kad god negde komentarise neko ga napada!!! Pustite ga vise da i on nesto komentarise a ne odmah koristis koeficijent inteligencije! Jesi uopste pitao coveka sta studira? Da nema neki koeficijent, nebi uopste ni studirao ::lose:: ::lose:: ::lose:: ::lose::
 
zax je napisao(la):
Vidim volis da pametujes... :nono:
Jedna od odlika italigencije je uvid u opstu realnost
Tako da ako je tvoj koficijent italigencije veci od prosecnog slozices se samnom da je tvoj post koji sam citirao jako plitkouman(ne vezano ako za ono sto sam napisao u proslom post-u)...ko razume shvatice :D
Poradi malo na pravopisu komsija... :cool:
 
Nije mu to pravopisna greska nego njegov koeficijent :haha: :haha: :haha: "italigencije" :haha: :haha: :haha: ne bi pogresio dvaput isto :haha: :haha: :haha:
 
Politicke poene...da da da...to mi je bila namera... :haha: :haha: :haha:
Ne bitno odakle je preuzeto.Tekst je jako povrsan.
Ja nikoga nisam napao,niti nipodoštavao...
Ako sam nekoga uvredio.A to svakako nisam ucinio,ali nema veze...
Izvinjavam se...
Post je spojen: [time]1280347829[/time]
_________________________________________________
dorel je napisao(la):
Nije mu to pravopisna greska nego njegov koeficijent :haha: :haha: :haha: "italigencije" :haha: :haha: :haha: ne bi pogresio dvaput isto :haha: :haha: :haha:

Da da moje greske u pravopisu svakako imaju veze sa tim ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

Bez komentara...
 
zax je napisao(la):
Politicke poene...da da da...to mi je bila namera... :haha: :haha: :haha:
Ne bitno odakle je preuzeto.Tekst je jako povrsan.
Ja nikoga nisam napao,niti nipodoštavao...
Ako sam nekoga uvredio.A to svakako nisam ucinio,ali nema veze...
Izvinjavam se...
Post je spojen: [time]1280315429[/time]
_________________________________________________
dorel je napisao(la):
Nije mu to pravopisna greska nego njegov koeficijent :haha: :haha: :haha: "italigencije" :haha: :haha: :haha: ne bi pogresio dvaput isto :haha: :haha: :haha:

Da da moje greske u pravopisu svakako imaju veze sa tim ::svaka cast:: ::svaka cast:: ::svaka cast::

Bez komentara...

Ko drugom jamu kopa...
A inače: smisao za humor takođe ima direktnu vezu sa "italigencijom"... ::namigivanje::
 
zax je napisao(la):
Vidim volis da pametujes... :nono:
Jedna od odlika italigencije je uvid u opstu realnost
Tako da ako je tvoj koficijent italigencije veci od prosecnog slozices se samnom da je tvoj post koji sam citirao jako plitkouman(ne vezano ako za ono sto sam napisao u proslom post-u)...ko razume shvatice :D
otkud ovaj ispade :sta:
a2di4k.gif
 
North ARMY je napisao(la):
@Atila jel stvarno nekad za volanom ne podivljas?? Mislim malo da mu ga das po gasu kad si sam na otvorenom i sl? :D

Više ne. Otkad sam otkinuo auspuh i došao kući sa probušenim rezervoarom (zamisli da je neko iz zajebancije bacio opušak na trag benzina koji sam ostavio za sobom), otad sam jedan od najsavesnijih vozača. :) Van naselja mi je maksimum 100 km/h, nekad čak i 120 ali preko toga nema. :)
 
Nazad
Vrh