Formula 1

Nije isto biti fan i fanatik..ja kumovu svadbu ne bih odlozio ni za sta na svetu,ni bratovu takodje..ako porodica nije na prvom mestu onda ne znam sta je..
 
Formulu 1 pratim od 2003-4 ali se tih prvih godina slabije secam. Gledao sam je do 2010-11 i onda sam malo prestao, tj. nisam gledao svaku trku. Ono kad se setim pogledam. Medjutim od ove sezone ponovo pratim sve trke a i kvalifikacije koliko mogu. Meni ubedljivo najzanimljivije sezone 2007. i 2008. Do ove godine sam imao Kimijev sampionski poster iz hrvatskog Evo magazina. Svojim komunikacijama sa timom me nasmeje skoro svaku trku. Mislim da mu je vreme za penziju jer nije vise to taj Kimi iz 2005-2008 godine.
 
Ja je pratim još od kad je Najdžel Mensel vozio za Williams i postao šampion te godine... A ako neko ne zna, on je držao najviše rekorda do neke 2002. godine, dok nisu povećali broj trka u sezoni...

E bre, pa svoju svadbu sam gadjao da ne bude onaj vikend kad je trka :osmeh: A svaka pobeda Hakkinena, kasnije Raikkonena, pa titila Hamiltona je proslavljana k'o svadba :haha:
 
Pratim F1 od Sene i Prosta i cuvenog bolida meklaren -honda ,prekid od neke 3-4 godine posle Senine pogibije i evo do dan danas ne propustam ni jednu trku.
 
Pratim F1 od Sene i Prosta i cuvenog bolida meklaren -honda ,prekid od neke 3-4 godine posle Senine pogibije i evo do dan danas ne propustam ni jednu trku.

Ja sam bio mladjahan u to vreme, gledao jesam, ali ih se ne sećam toliko... Mada sam nadoknadio gledajući kasnije trke na YT, ali od sredine 90tih do dana današnjeg mislim da nisam sve ukupno propustio 3 trke uživo, ali sam ih gledao u reprizi ;)
 
Malo preticanja, ludilo Vestapena na pocetku trke (po ko zna koji put njegovi manevri nekoga izbacuju iz trke) i Kimi koji je obezbedio pobedu Vettelu koji je imao problema sa hidraulikom. Odradio je najveci posao zadzavajuci Hamiltona preko 15 krugova iza sebe na 1-1,5 sekundi. Cak je mogao i do pobede ali bi vettel u tom slucaju u najbolju ruku zavrsio 3. McLaren dosta napredovao. A bilo na dodeli pehara i vetrica pa je malo dizao haljine devojkama ::namigivanje::
 
Sad je to preskupo.
Pre je bio fazon uci na "press propusnice",sad nema sanse proci bez placanja karte.
 
Seb i Kimi
3MNNPIo.jpg
[/IMG]
Max
KonxmJI.jpg
[/IMG]
Poslednja krivina pre cilja
X4m088r.jpg
[/IMG]
Kraj trke
KKoDknY.jpg


- - - - - - - - - -

Nemacka himna svira
RKnP5Xz.jpg
[/IMG]
Jedna fotografija specijalno za Roberta.
Ft8nt8K.jpg
[/IMG]
 
Super su slike, hvala na postu :)))

Tomo, Tomo...ccc... Pa jesi ti isao da gledas Formule ili kako vetar piri devojkama pod suknje :osmeh:
 
Ima na SK... Sat vremena :) A SKY prenosi od 11 pa do 4-5 sati ;) Idu od tima do tima, od vozaca do vozaca, specijalni gosti, "inspekcija" staze i svasta jos nesto zanimljivo sto na SK ne mozete videti :) Za sve prave fanove a koji nemaju bas toliko para za to planinarenje ;) A ovako se vidi i mnooogo vise nego sto bi i da odete tamo :)

Postavicu i sutra kad krenu sa prenosom link pa mozete videti kako to izgleda... Naravno ako imate vremena da odvojite za to :)

- - - - - - - - - -

Evo link i za danasnji stream (ko nema SK)... A ima svasta nesto jos zanimljivo pre trke da se vidi :)

http://www.genti.stream/f1.php
 
Nazad
Vrh