Fiat

Dobar traktor i jaki za tu snagu u selu imaju 2 a prije oko mjesec treci prodat. Sa duplom vucom neces imati problema nista nece da ode. Jedina mana sto ako je sa nizim gumama onda je nizak pa se zna objesit na gazovima po putevima zapne mu ono gdje se spajaju kardan i prednji most!
 
Traktor Fiat 450 iz 1979 godine sa duplom vucom gde mogu nabaviti katalog (radionicki podaci) za njega? Hvala
 
Ja mislim da moze od 8-12 000 e da se nadje sve zavisi od stanja. Kod mene je komsija prodao takvog 80-90 za 10 000 e prije 2 god, ja mislim da je bio 88 godina proizvodnje, uvezen iz austrije i imao je utovarivac. Bio u solidnom stanju, utegnut i lijep na oci, nije nigdje mastan bio. Covjek je kupio sebi 4 brazde plug za tog fiata i eno ga jos je u dobrom stanju. Sto bi rekli ne poderiv traktor. Ako imas kakvog u dobrom stanju a nije previse skup kupi slobodno dobro su se pokazali.
Cuo sam da je serija 90 najkvalitetnije odradjena.
 
fiat

pozz ljudi jer ima neko katalog za 880 dt 5 trazim ga vec par dana komsiji nesto crko hidraulik naso sam neke kataloge ali na njima ovaj model ima sajlice od komande do vratila na poklopcu HD a meni treba sa sistemom polugica ako neko ima nek postavi link hvala
 
Ne znam zasto ova tema nema veliku posecenost. Ne verujem da nema puno Fiata u Vojvodini.
 
Imam zelju da kupim sebi ovakvog fiata nije on ni skup sve je super ali su mi male njive prosjek 1 ha i to nisu pravilnog oblika tako da bih tu bio problem a i onda bi morao da mijenjam prikljucke.
Bas je mocan traktor.
 
Koju oznaku MOTORA IMA TVOJ FIAT CICI?Fiatov motor imam na kombajnu Laverda,ali je snage 203 ks...
 
@ Dragan82
Ajd dobro i njive bi se mogle sredit al opet moram promijenit mnogo prikljucaka.
Al ima jos jedan bitan detalj a to je da ja radim oko 12 ha zemlje tako da mi nije potreban ali bih ga volio imati.
 
ima li ko iskustvo sa fiatom1180,razmisljam da ga kupim pa onako informativno.pozdrav
 
pa ako sa ta dva traktora napraviš 15000sati dođi do mene ja ti džabe štelujem dizne doživotno



prijatelju ne znam za fiata, al imam imt 540, ima preko 17000 radnih sati
prvi put sat stao na nepunih 8000 rh
drugi put stao na nesto malo preko 6000 rh
i sad ima 3000 i nesto rh
idalje radi ko zvrk al naravno radjena mu je generalka i dizne stelovane samo jenom i to pre 4 godine :D

al nije ovo tema o imt-u
kupio sam fiat 65-94, 1995 godiste, imali ko iskustva sa ovim traktorom? pozdrav
 
prijatelju ne znam za fiata, al imam imt 540, ima preko 17000 radnih sati
prvi put sat stao na nepunih 8000 rh
drugi put stao na nesto malo preko 6000 rh
i sad ima 3000 i nesto rh
idalje radi ko zvrk al naravno radjena mu je generalka i dizne stelovane samo jenom i to pre 4 godine :D

al nije ovo tema o imt-u
kupio sam fiat 65-94, 1995 godiste, imali ko iskustva sa ovim traktorom? pozdrav
Pa dali vaš sat obrtaja i motočasova ide unazad tj. urikverc pa tako broji časove rada još malo pa ćete dobiti nov traktor što se tiče rč.
 
Nazad
Vrh