Fendt

Ne kužim baš zašto bi svaki trebao biti izgažen do kraja. Kužim nitko ne kupi to da mu stoji, ali nemoguće da baš nema ni jedan dobar primjerak.
Ja sam kupio novi traktor 2009. g., prošle godine prodan sa 4000 sati.
Mi smo kupili DF 6140 TTV u Njemačkoj od prvog vlasnika koji je obrađivao 40 ha, a od toga je bilo oko 5-10 ha šume. Za 3 godine kod njega napravio 1385 rh.

Ima takvih slučajeva, ali su rijetki.
 
Kako da ne , izvadiš mehanički sat VDO i na pozadini kao "blomba" bi trebalo na nekom šrafu da bude zelena tačkica farbe neoštećen, ako ga ne nađeš nemaš sreću!!!
 
@nesic, hvala, jedini koji je imao hrabrosti da slika.
Eto razlike u satima, ali uvek na instrument tabli treba da pokaže više, jer instrument tabla broji čim upališ kontakt, nezavisno da li motor radi, a sati u kompjuteru su pravi, koliko ima sam motor.
 
Kako na ovom proveriti?
94f53ba388e7bb561a2a39b6d78756c5.jpg


Sent from my 2107113SG using Tapatalk
 
Opasan si Momo, baš sam hteo da pitam gde se ti dugmići nalaze na fergi. Na mom je sat ispravan od samog početka kad sam ga je babo kupio 1986.godine kao nov i sad pokazuje blizu 3.000 sati.
Moj ferguson isto deda kupio 1993. i do dan danas radi sad, isto blizu 3000 pokazuje vec 15-20 godina.. Zli jezici kazu da je zaglavio a ja kazem da se malo vozi 😂
 
Kolega @Arkadije je postavio oglas Fendta 415 sa 150ks, koja je razlika izmedju njega i modela 412 od 125ks? Fizički izgledaju isto, da li se neki mehanički delovi razlikuju pa je zato jači za 30tak konja?
 
Moj dobar prijatelj iz Mačve ga je gledao pa mi je poslao slike pre nego sto je nasao novog vlasnika
 
Nazad
Vrh