Fendt

Sticajem okolnosti, za Fenda znam, jer ga imam, a za ostale traktore nisam čuo da imaju nešto ovakvo.
Ima Reno-Claas neke šeme za neka podešavanja menjača-reverzera, John Deere isto imaju takve opcije, ali ne svi modeli, za ostale neznam.
Treba kopati po netu, svašta se nađe.
 
JD bilježi u kompjuteru par stavki, i sate i potrošnju goriva kroz radni vijek pa se mora više parametara usklađivat ako to netko radi, naravno sve preko dijagnostike. Za starije su usavršili, na R modelima nisam čuo da je još netko uspio skinut sate tako. Naravno na ekranu se mogu napisat kako želiš da budu, ali u ECU nisam čuo da je netko uspio, zašto je teže ne znam iskreno, nisam toliko u tome...
 
Prekjuče je u avliji bio Fendt 314 Vario profi +. Ekrana dva komada sve sija sve super. Kabina živi a na ravnom stoji mogu misliti koliko je udoban. Ali kad je rekao 124 hiljade evra +pdv za 140ks sa 4 cilindra. Nekako mi mnogo.

Sent from my M2102J20SG using Tapatalk
 
Opasan si Momo, baš sam hteo da pitam gde se ti dugmići nalaze na fergi. Na mom je sat ispravan od samog početka kad sam ga je babo kupio 1986.godine kao nov i sad pokazuje blizu 3.000 sati.
 
Nazad
Vrh