Fendt

Pa ako je naprsla promeniću je,ali da je naprsla ne bi radio pravilno motor grejao bi se ,a od tih simptoma nema ništa.
 
Off topic
Spustena kasika zarivena u zemlju se ne vazi ni pod jednim kriterijumom takmicenja , a Fendt ne posustaje ni u tom slucaju samo se zakopava dublje jer je ne moguce da pomeri bager koji drzi zarivenu kasiku u zemlju.Toliko o ovom glupom snimku...
 
Ne znam da li si gledao isti snimak ali vukao ga je pre nego što je spustio kašiku. Toliko o tom postu. :osmeh:
 
Poslednja izmena:
Skinuto danas ipak su u pitanju gumice bile,u ponedeljak delovi 4gumice ,duhtung glavei neke tri male gumice sto idu sa dihtungom to zadovoljstvo kosta 5750din jos da nađem dihung kartera.
 
Poslednja izmena:
Nikola toliko mi je javljeno da donesem para u Mr Beograd sam narucio,Stevo bice slika kada budem sklapao u ponedeljak nije nista tesko.
 
Skinuto danas ipak su u pitanju gumice bile,u ponedeljak delovi 4gumice ,duhtung glavei neke tri male gumice sto idu sa dihtungom to zadovoljstvo kosta 5750din jos da nađem dihung kartera.

Promeni sve gumice i sve dihtunge glava kad vec radis, nemoj posle ponovo da moras da rasklapas zbog drugih gumica pa da budes besan na sebe.
 
Jedan dihtung glave kosta 50e pa puta sest,drugar je stavio te jeftine pa kad ga je lepo opteretio produvao,e sad ti gledaj racun gde placas na cupriji ili mostu,ja sam radio na manjem Fendu,produvao ili ti izgoreo dihtung,kod Ace narucim 2 dihtunga glave i 6 dihtunga poklopca ventila,160e(od poklopca je 10e).

E da,kod nas u varosi se otvorila neka firma koja pravi semeringe po uzorku,vidim da su dobili ovlascenje od SKF-a,kvalitet nemam pojma.
 
Danas sam skinuo jos jednu hilznu da vidim gumice,i gumice u bloku su po meni lose verovatno cu sve razbucati i izmenjati.
 
Nazad
Vrh