Fendt

Ti imas isto 615 lsa,ako imas kakav plug vuces i kojom brzinom ides ?
Maticu Pola traktora dolazi kao delovi i onda se malo ofarbaju operu i onda na satu 6000-7000sati ,a sada dal je ispred 1ili2.:haha:
mislim da sati i motor nisu toliki problem kao menjac , ako se on zalomi unisten onda je problem veoma velik
 
Ima moj rođak takvog mislim da je isto 615lsa 90-to godište. Nedavno menjao lamelu koja je inače za njega 108.000din i nije kao original jel je sad prave sa ferodama a original je sa pločicama korpa samo jednom može da se odradi japanski šešir,inače kupljen je pre 6-7god kod Ace.
 
Radoslav78z Ajde kada budes bio sa njim pitaj ga da cisto znamo sta nas ceka ako nam se nedaj Boze desi da mora lamela da se menja.
 
Laufer jel imas snimak sa tim kwernelandom kako ide jel imas predpluznjake, ili deflektore na njemu ?
 
Radoslav78z Ajde kada budes bio sa njim pitaj ga da cisto znamo sta nas ceka ako nam se nedaj Boze desi da mora lamela da se menja.
Sutra idem na vašar s njim pa ću ga sve pitati ,pa ti javljam:off_topic:

- - - - - - - - - -

Sutra idem na vašar s njim pa ću ga sve pitati ,pa ti javljam:off_topic:

Rođakov traktor jeste 615 lsa motor mwm 185ks.Traktor je radio majstor Dodik iz Elemira inače je čovek doktor za Steyr,Schluter,Fendt,ZF ,itd... Hidraulicnu spojnicu (turbomatik) nije dirao ništa kao ni druk ležaj (kod nas je oko 45.000din) koji je bio dobar. Lamela i korpa su sinter-bronza takvu original nije uspeo da nabavi (mislim da je rekao da je lamela original SACHS ) trebao mu je doneti neki tip iz inostranstva samo lamelu 990eur ali od toga nije bilo ništa a kako nije hteo da stavlja ovu što prodaju u Interagraru , majstor mu je predložio da lamelu zanituju ,jel i takva je bolja od ove nalepljene. Za zamajac i korpu sam ti već rekao. Inače druk ležaj kod njih radi kontra nego inače,a od problema sada trenutno ima sa ventilom koji uključuje prednju vuču jel uključuje je vazduh (12bara)i negde propušta taj ventil ,a radio je pre kardansko kvačilo. Za cenu onog majstorskog dela za ruke ga nisam pitao, ako te baš sve interesuje mogu ga zvati jednom pa će ti sve napisati
detaljno,može i na pp.
 
Moze na p.p .Prednju vucu kod mene na 5bari iskljuuci,jedni biseri su ovde kod mene vozili bez kompresora traktor,a on stalno bio pod prednjom vucom i onda su malo remontovali i prednju vucu sve u svemu dok ide ide,a kada se pokvari dubok dzep treba.Da ti nije rodjak imao rx 170 pre fenda 615lsa?
 
Ruen iz makedonije pravi lamela po francuskoj licenci a cena puno manja nego neka renomirana firma, i da se kupi preko Fendt zastupnika ovde kod nas,,,,cene su malko naduvane...malko
 
Nazad
Vrh