Farovi i svetlece lampe

117ce43e120e947e9c032233cf6ed7e4.jpg


Ove led mi montirao elektricar ,bio oko neki senzora i usput sam mu dao da mi ugrade i ove led uzeo sam ih prosle godine ali nikako da ih stavim.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jel zna neko gde ima da se kupi sijalica H1 ili H3 ali od 35 W ili manje, one standardne od 55 W su mi jake...?
 
Zasto mislis da su jake? Stavi jaci alternator ako sa time kuburis..
Treba mi na kombajnu za osvetljenje prozorceta povratne mase. Iznad tog fara sto osvetljava prozorce stoji nalepnica max 35W. Kad je crkla originalna ja stavio obicnu od 55W i isla neko vreme dok i ona nije crkla. I ja ajd da stavim opet novu kad ono gorela instalacija... Ipak treba ta od 35W...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока
 
Treba mi na kombajnu za osvetljenje prozorceta povratne mase. Iznad tog fara sto osvetljava prozorce stoji nalepnica max 35W. Kad je crkla originalna ja stavio obicnu od 55W i isla neko vreme dok i ona nije crkla. I ja ajd da stavim opet novu kad ono gorela instalacija... Ipak treba ta od 35W...

Послато са GT-I9195 уз помоћ Тапатока

Sve od auto elektrike sto nema otprilike nigde ima kod Belanovica na Novom Naselju. Evo i linka: https://www.google.rs/search?q=auto...1;tbs:lrf:!2m1!1e2!2m1!1e3!3sEAE,lf:1,lf_ui:2
 
Ugao Temerinske i Gunduliceve, ogroman izbor rasvete i sitnih delova.

Mada, kvalitet sijalica je katastrofa. Ove u autu menjam svakih 6 meseci.
 
Da li je neko stavljao LED sijalice umesto klasičnih za pozicije i stop svetla ? Koje snage i gde nabavljate, kakva su iskustva? Trebalo bi da budu stop svetla otprilike duplo jace od pozicije ?
Znam da ne funkcionišu baš najbolje kao žmigavci zbog automata mada za to imam rešenje.
 
Prvo ce biti na kombajnu a kad se zavrsi sa kombajnom na traktor, stavicu ga na Belarusa odmah iznad redovnih farova (kratko-dugo) duzine je 50cm tacno koliko je i hauba i bas ce da legne dobro, zato sam i uzeo bas tu a ne jaču i veću jer bi onda strčala sa strane.
 
Ako je ravan,slabo sija u sirinu...ima tip koji je namenjen za to i ide kao banana...iskoriscenost svetla je tada 30% veca.
 
Ima i tih zakrivljenih video sam, ali uglavnom oni veci, ja sam prezadovoljan kako ovaj sija, povezao sam ga na akumulator iz kola i mislim da jace sija nego na autu kratko i dugo zajedno H7+H1
 
Nazad
Vrh