Elektronska kontrola setve

@Arkadije Ne znam da li se praviš ili kao fol hoćeš da me uvrediš pa se ponašaš i pišeš kao malo dete!
Moje prezime se piše MAtić, ako ne vidiš u nick-u poseti oftalmologa!Mogao sam te nazvati Askurđele ili udeliti neki epitet umesto imena ali nisam nikada.Večiti kontraš a pošto si nadasve vispren do sada si trebao skontati i shvatiti da te većina redovno tovari...
 
@Matić Vec se ljutis :cautious: ?,party pooper.Mutic-a nisam ja izmislio,ta cast pripada nekom drugom na forumu,da ti toliko smeta nisam znao zaista,samo trebao si to ranije iskoreniti jer te sigurno zna pola foruma po tome.A inace ko to koga podjebava,trpa,braso moj ,ja sam ovde najverovatnije najmladji medju vama a vi se ponasate kao decurlija,sve sto sam ja uradio je smajli na post od clana NA.Toliko malo reakcije sa moje strane na svu ovu vasu ....de nemojte sad stati,ne smete dozvoliti da neko prica protiv agromehanike!!.
Ja i NA ima odavno kako smo poceli ovu zajeb... oko prskalice,samo kad god pocnemo nikad ne ostane na nas dvoje nego uskoci i gomila decurlije da brani svetinju :LOL:....tako mi svega da smo u ratu efikasnije bi bilo poceti rumor da neprijatelj mrzi agromehaniku, nego bila sta drugo.
 
Nije. Jedino možda ženin tata kad bi ga uposlio, pošto moj seje nebeske njive ima već 11 godina.


Sidjem, zapalim cigaru, okrenem točak, pogledam... I tako u krug. Dok ne zabrane pušenje u njivama 😀
 
A što kad je dugačka njiva? Pa prestane sijati na polovici?🤣
To je mene mučilo kad sam sijao sa dvorednom OLT mehaničkom.
Pa svaki čas stani i provjeravaj.
Pa da budem još sigurniji vozio sam sporo.
Jutro zemlje sijao 5-6 sati, i tako 15 jutara.Kad sam završio, prvi kukuruzi već niknuli.🤣
 
Ima li neko neko uputstvo za sl kontrolu setve?kupio sam agriju sa njom a ja sam na mojoj imao agroelektronikinu.

Послато са Redmi Note 9 Pro помоћу Тапатока
 
Ja sam zvao par elektroničara, niko nije hteo da popravlja kontrolu setve, tj da traži kvar... kao nema vremena, ne može da naplati... itd. Kupio pre neki dan Agroelektroniku, staru skinuo...
 
Da li moze kontrola setve agroelektronikina da se poveze preko tropolnog prekidača ?

Послато са SM-A525F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh