Elektronska kontrola setve

Jbg Nikola poneses 2 zaptivna prstena,jedan nov i jedan stari. Nazad dobijes jedan,a ostalo je poslovna tajna.
Vidis koliko je Matic krije da u Backoj preda za patentiranje,a u Sremu preuzme patent.
 
N.A kontra je bilo ali nije bitno.Patent je prikazan za stolom ali je većina gledala u pradle sa mezetlukom umesto u patenat.Nikola skokni do mene pa ćeš videti iz prve ruke patenat.
Sale radi radnju perfelekt.
 
Pomagajte...
Kupio sam elektronsku kontrolu setve,ali kod mene na nodetki nema usmerivac zrna a nema ni rupa.Zvao sam agroelektroniku i oni mi rekose da izbusim rupu i narezem navoj.
Sad neznam gde bi tacno trebalo izbusiti rupu.
Dali je neko imao taj problem,i kako ga je resio.
 
Mi smo imali isti problem,ako neces da skidas setveni aparat moras da zabusis rupe sa spoljne strane i tako da stegnes senzor,slikacu i postaviti malo kasnije...kada zavrsim obaveze u stali.
IMG_20160328_153532.jpg

Послато са Tab2A7-10F
 
Poslednja izmena:
Na koju rupu si ušrafio senzor,pošto vidim da nisi urezao navoj.
Ovi iz agroelektronoke mi rekoše da za srednju rupu treba navoj jer matica sa spoljne strane smeta raoniku.
 
Na gornju rupu sam srafio sa maticom a na donjoj sam urezao holsraf i obrusio ga da ne smeta raoniku,srednja rupa mi je slobodna...gornja matica ne smeta raoniku ,kao sto se vidi na slici ,raonik je zatvoren.

Послато са Tab2A7-10F
 
Malo sam se ponovio danas,pre par dana je narucena za cetvorednu sejalicu,s tim sto svaka baterija ima opciono paljenje i gasenje na integrisanim tasterima. Samim kvalitetom izrade nisam nesto odusevljen,ostaje da sacekam prolece,montazu i vidim je u radu.
ayopab.jpg
 
Cestitam, i ja sam planirao da porucim njihovu van sezone, sigurno je malko povoljnija. Koliko je kostala ako nije tajna. I gde se gase baterije, na samom monitoru ne vidim nikakve tastere.
Malo sam se ponovio danas,pre par dana je narucena za cetvorednu sejalicu,s tim sto svaka baterija ima opciono paljenje i gasenje na integrisanim tasterima. Samim kvalitetom izrade nisam nesto odusevljen,ostaje da sacekam prolece,montazu i vidim je u radu.
ayopab.jpg
 
Ispod samih brojeva 1 2 3 4 su tasteri,inace njih kad god da nazoves oni uvek kazu sad je sezona pa tako i ovih dana kupuju ljudi pred zimski remont masina. 160e.
 
Ne izgleda lepo vizuelno ali je pouzdana da ne brineš ništa.Ja sam izgleda jedini koji ju je kupio najpovoljnije.
 
Ne izgleda lepo vizuelno ali je pouzdana da ne brineš ništa.Ja sam izgleda jedini koji ju je kupio najpovoljnije.
Moja takodje ceka montazu sada kada resimo da izremontijemo sejalicu preko zime. Zaboravio sam koliko mi je agria naplatila tu kontrolu,ali znam da cekam povracaj 40%. Inace ja sam moju kupio kada sam uzeo zitnu sejalicu i gazda mi izasao i susret pa mi prodao kontrolu sa zitnom sejalicom. ;)

Nada poslednja umire.
 
Nazad
Vrh