Elektronska kontrola setve

ja imam dvije sijačice jedna je 4 reda jedna 6 obje imaju elektroniku uređaj u kabini je jedan ovisno koju zakačim za traktor prebacim na uređaju 6 ili 4 sve to me koštalo ravno 300e prije 3 ili 4 godine elektronika je od agroelektronike
 
Prelistaj celu temu,mislim da član @Meshter iz Nadalja ima takvu kontrolu samo je žute boje kutija.
I isprazni privatne poruke,puno ti je sanduče pa nemožeš primati poruke.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Evo ga,post #88.Možda imaju nešto zajedničko.
 
Prelistaj celu temu,mislim dačlan @Meshter iz Nadalja ima takvu kontrolu samo je žute boje kutija.
I isprazni privatne poruke,puno ti je sanduče pa nemožeš primati poruke.:ppozdrav:

- - - - - - - - - -

Evo ga,post #88.Možda imaju nešto zajedničko.

Prelistah cijelu temu više puta, no ovu noviju verziju nisam sreo, zanima me funkcionalnost.
Vidim da je da član @Meshter zadovoljan onda bio, valjda eks i dalje radi.
Hvala Spajki na trudu i obavjesti, a sanduče sam pomeo. :osmeh:
 
Da li je neko postavio eks bez usmerivaca semena? I kako,jer na kucistima nemam rupe za skidac...ako razbusim rupu pitanje je da li cu ostetiti nesto ..

Послато са Tab2A7-10F
 
Ja sam stavio bez usmerivaca. Jedan sraf kroz srednju rupu i jedan manji kroz jednu krajnju.

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Evo morao sam malo da se podsetim. :osmeh:
dxmzgj.jpg
 
Nemam pojma, verovatno. Kada smo kupili novu Agriju nisu bili namontirani. Kasnije sam hteo da ih namontiram ali smo soju radili sa plocama sa dva reda rupa. Posle smo ih negde zagubili. :)

Послато са U8815 користећи Тапаток 2
 
Nazad
Vrh