Ekonomska racunica u proizvodji prasica tokom cele godine,!

Od Pantelica uzimam mlevenu sojinu pogacu 41% prot sa 9%masti , premikse PATENT CO. kukuruz , psenica, stosno brasno, minazel.. pravis hranu sam i tu je racunica veru jmi dalako jeftinije od bilo kog proiszodjaca ,a da ne pricamo o kvalitetu hrane , to ti je moj savet ako hoces da zaradis ,za sve informacije idi kod mene na PP
 
Od Pantelica uzimam mlevenu sojinu pogacu 41% prot sa 9%masti , premikse PATENT CO. kukuruz , psenica, stosno brasno, minazel.. pravis hranu sam i tu je racunica veru jmi dalako jeftinije od bilo kog proiszodjaca ,a da ne pricamo o kvalitetu hrane , to ti je moj savet ako hoces da zaradis ,za sve informacije idi kod mene na PP
I ja sam krenuo da koristim Pantelic pogacu i mogu reci da sam licno mnogo zadovoljniji cenom i kvalitetom od one koju nudi Farm Komerc (posto kod nas jedino te dve ima u ponudi)...Koristite li stocni kvasac,ja ga dodajem od 5-8% da smanji malo cenu koncentrata....?s recepturom koju radim i Patent premixsima 10 ko mi pojelo 200kg i imao prosek oko 18-20kg
 
Nazad
Vrh