Duvan -- opšta tema

potreban mi je savet, obzirom da prvi put proizvodim rasad duvana na vodi, sve je odrađeno valjda kako treba, e sad, ostalo mi je dosta prostora u plasteniku, neovisno o kontejnerima oni su u bazenu, stavio bi posebno rasad paprike,paradajza i ostalog na klasičan način u čaše,dali neće smetati da sve bude u jednom prostoru,znači pola plastenika bi koristio za povrće, ako imate takva iskustva molim za savet, pozdrav :sta:
 
moram da delim bazen zbog rampe kosacice,i imam pumpe da mesaju vodu,jovice to je plastenik od duvanske posto za njih radim usluzno ali nije problem otkupiti ih i to se moze,zoranko verovatno da moze ako ti dopusti terenac.P.S.meni nisu dopustili. :nono:
 
pustis da ti bazen bude iz jednog dela,na sredini izmedju tacni poredjas blokove na svaku drugu tacnu da se ne pomeraju i da imas po cemu da hodas!lakse ti je kad polazes foliju i manje ti blokova treba za bazen!slikacu sutra pa cu ti pokazati!pustis okiten pored blokova i nemas brige!
 
fwt44o.jpg

Post je spojen: [time]1300987257[/time]
_________________________________________________
a evo ga uspelo,mislim postavljanje slike,slika nije bas najbolja ali vidi se nesto zoranko to je to i kod mene ima mahovine.
 
bravo Alberte( za sliku ) i kod mene takva situacija, sad ga provetravam, shvatio sam u čemu je problem, hvala :cao:
 
e hvala bogu, konačno sam se "resetovo" pa možemo nastaviti, ajdemo duvandžije, najpre da odgovorim Albertu, izvini druže na čekanju, rasad je tako nekako,nisam zadovoljan, terenac još nije bio nikako da pita za adresu pa se igramo pokvarenog telefona, iskustva stičem zahvaljujući vama, sad sam pre par dana stavio previkur i ferticare 20.20.20 po preporuci terenca i to sa čuđenjem, mislio čovek da ja to znam, kupio sam i konfidor koji sam također stavio u vodu, ma j... lud zbunjenog, ali naučićemo, nema veze,ako ga sačuvam, tj rasad za koji dan zakačićemo sličicu
 
za Trgovine bosso- B.Palanka prvi put, i prvi put proizvodim rasad berleja, sorta banat, 6o kontejnera, neki mi je žut kao da mu fali đubrivo,dosta ga fali i mislim da sam kasno stavio previkur i đubrivo, nejednak je i neki propadaju, neznam kako je kod vas,
 
zoranko nije zut zbog toga sto mu fali dubrivo jer on jos nije poceo usvajati hranu iz vode,i kod mene ima zuckastih ali samo u pojedinim kontejnerima,ja mislim da je to zbog kontejnera(starih)u novim nema problema.Ono sto sam i ja prvi posejao i meni tamo nesto puno fali u nekima i do 30 biljaka.Ja mislim da je zbog semena jer je seme tamo ali uopste nije krenuo i dan danas stoji kako sam ga usejao.Evo i neke slike kad sam ga prskao kad je ukrstio listice
208isnt.jpg
ce.
 
Nazad
Vrh