Dođite u Srbobran 06.08.2011. na takmičenje orača

Hvala na čestitkama, hvala kolegama što su prisustvovali takmičenju i žao mi je što nisam mogao da se pridružim u kafani pošto sam sa takmičenja krenuo na put.Sad se javljam iz Trstenika sa bratovog kompa a nadam se dogodine da neću biti u frki s vremenom.

Kameni vadi situaciju oće ova moja da me suzbije ko sirak (šala).:haha::ppozdrav:
 
Sale ratar
Kameni vadi situaciju oće ova moja da me suzbije ko sirak (šala).:haha::ppozdrav:

Sale imam ideju kako da rešiš datu situaciju:ideja:. Sledeće godine prijavi suprugu na takmičenje pa kad pobedi mnogi će hteti da se slikaju sa pobednikom a ti onda iskoristi priliku napad je najbolja odbrana:haha:
Prijatan odmor tebi i tvojoj porodici u našoj lepoj Srbiji :ppozdrav:
 
Šta vi mislite zašto se Sale ratar ne pojavljiva na forumu ????? Pa dok su ovi naši moderatori, super moderatori, ..................i ostalo uredništvo jurili po kafanama, naš šampion je kao što sam već ranije napisao uživao u blagodetima slave

dscn0639.jpg
[/IMG]
Ali i meni je sumnjivo što se ne javlja evo već drugi dan???
Možda im objašnjava ili praktično pokazuje otvaranje brazde tj duboko oranje a one slabo "kapiraju" pa se to oteglo evo već 2 dana !!!

Sale zovi upomoć (ako ti je potrebna)
:haha::haha::haha::haha::haha:


Sale, mislim da si nam ostao dužan objasniti tvoj pogled na ovoj slici, jer smo vodili polemiku dok si ti bio odsutan :sta::haha::haha::haha:
 
Sunce vam vaše baš vam nije bilo dosadno prošle godine, gledam ove slike i čitam komentare pa dobro sam ja preteko pored žene:osmeh:, krivo mi samo što sam morao posle takmičenja odmah na put ali tako je moralo biti, nadam se da će ove godine biti bolje.

Koliko saznajem sledeća Srbobranska brazda će se održati 26.7.2014. (Aranđelovdan, svetac) na imanju AD"Pionir" preciznije na njihovoj prizmi za repu će biti okupljanje a parcela za takmičenje je pored prizme, ako je istina ove godine će biti i prikaz ostale mehanizacije u radu (spit) tako da ove godine treba da bude malo zanimljiviji program. Za tačnost informacija čuće se i u medijima a ja ću još čuti preciznije za nekoliko dana koliko će od ovog nešto biti a predpostavljam da će biti pošto je i ranije tu održavan spit u organizaciji imanja Pionir.Ovim putem pozivam kolege sa foruma da dođu i učestvuju na takmičenju ili makar na druženje i da se upoznamo a verujem i da će videti nešto zanimljivo što će im biti od koristi jer ipak videti mašine u radu je bolje nego na sajmu.

Moglo bi to biti i jedno okupljanje forumaša malo veće.:ppozdrav:
 
Poslednja izmena:
Ja ako nađem prevoz dolazim..... Pošto trenutno nemam auto.....
 
Ja bi došao ako mi majstor završi auto do tada.....
Hoće li neko da se kladi na POBEDNIKA :sta::haha:
 
Nazad
Vrh