Digitalizacija TV mreze

Ja imam ovakvu i dobra je, a komsija ima tu narandzastu ali je napolju, nije u krovu.
 
Poydrav ljudi,u vezi pomenute teme oko placanja moze li neko da mi objasni kako izbegnuti placanje jel ja imam ugovor sa drugim kablovskim operaterom a rts ne gledam...pozzz i hvala unapred
 
Iskreno, ne znam ni šta da im plaćam, odnosno koliko ta usluga u mom slučaju realno vredi. Da mi nije TV Totala u dnevnoj sobi i računara naravno, odavno bih dobio slom živaca.
Naime, u spavaćim sobama su uređaji i svako malo neki problemi. Jedan dan nema programa sa nacionalnom frekvencijom, drugi dan onih ostalih, pa treći dan ništa od ponuđenog.
Onda, ili čekaš da se nekim čudom sami kanali "vrate", ili ponovna pretraga kanala, pa kad šta ubodeš. Ne znam koliko je česta ova pojava, ili se dešava samo kod mene, ali je da čovek poludi. Zanimljivo je i to da su u svim sobama resiveri i antene različite marke, ali simptomi slični i samo se kao zaraza šire. Inače, kuća je na "uzvišenom" položaju i vidi se barem 5 repetitora, ruku na srce možda i u tome leži problem.
Kako god, lično nisam zadovoljan ovom uslugom iz više razloga, a da li će moći da se izbegne plaćanje, videćemo. Lično, uz kvalitetan prijem slike ja ne bih izbegavao.
Opet, ako ne budemo plaćali svoje obaveze prema nacionalnom javnom servisu, možda time dobijemo još jednu prepreku na putu ka evropskim integracijama, pa šta onda ...:osmeh:...:sta:...
...:ppozdrav:...
 
Ova drzava non stop izmislja neke namete,dali se oni pitaju odakle ce ovaj napaceni narod da placa,,nude dva kanala i traze da im se to plati petsto dinara,,ja imam preko polarisa sezdesetak kanala i placam toliko,i da sa polarisom imam ugovor a sa rts-om nemam...sramota
 
Drugari, da li ovaj dvbt2 moze da se spaji sa tv-om preko antenskog kabla? Taj tv ima samo antenski ulaz i skart,a skart je zauzet.


Proizvodjac je denver, jako slican kao bear
To je
Sa leva nadesno pise rf in, rf out, coaxial, hdmi, l/r i ono skroz desno je skart
 
Momci , bilo jedno vreme svih kanala arene sporta , preko digitalizacije, sad vidim da nema , da li je prosao taj promo period ili jos traje ?
 
Pitam čisto informativno, imam kablovsku. Ali mnogo je to za taj dodatak, pa ka kablovsku plaćam 1000 Din, a mnogo više kanala ima.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
 
Jeste mnogo,a programi nikakvi. Jedino Arene Sport ima sve, a ostalo pinkovi i neki regionalni kanali. Barem je tako kod mene u kraju.
 
Pitam čisto informativno, imam kablovsku. Ali mnogo je to za taj dodatak, pa ka kablovsku plaćam 1000 Din, a mnogo više kanala ima.

Послато са LT26w уз помоћ Тапатока
Kako ti tako malo plaćaš kablovsku?Ja plaćam 4000 din.za dva televizora i dva kompjutera :cao:
 
Nešto ne valja sa signalom. provjeri kablove i spojeve
Hvala @mbranko
Probao sam danas da prebacim na TV koji takođe koristi risiver samo druge marke, međutim dešava se ista stvar, odmah po uključenju u struju lampica počne da treperi.
Pokušao sam i sa drugim skart kablom, opet neće. Zamena antena takođe nije urodila plodom. Onda sam ispravan risiver sa tog drugog televizora prebacio na ovaj prvi i radi normalno.
Sutra ću da ga ponesem do radnje gde je kupljen, još je u garanciji pa možda nešto i bude sa tim.
Inače sam jako nezadovoljan sa digitalnom televizijom. Svako malo problemi, nema kanala ili nema svih već samo pola, ledi se slika, koči, itd. Promenjeno pet antena a nadmorska visina skoro pa 900metara, repetitori na sve strane, oči da isteraju. U dve spavaće sobe se koriste i gotovo da su "samo za nevolju".
U dnevnom boravku je TV Total već godinama i signal je besprekoran.
 
Zadnja poruka napisana pre 7 godina, ali ajd pitacu ovde , posto je najpribliznija tema.
Da li ima da se kupi satelitska antena i da hvata veci izbor kanala, a da se ne placa nista dodatno?
 
Nazad
Vrh