DEUTZ

posto li su one kosacice sa 6 diska u delta agraru?
 
Cenu kosačica ne znam nisam pitao, iskreno i ne zanima me ta vrsta mehanizacije.Za cenu traktora sam pitao za modele Agrotron M620 cena 65500+pdv, Agrofarm 430 45500+pdv.M620 za tu cenu ima powershift menjač elektro reverzor, uključenje prednje vuče uključenje blokade diferencijala, uključenje priključnog vratila, vazdušnu instalaciju, elekto komande hidraulika, 4 para izvoda spoljne hidraulike, spoljne komande hidraulika i uključenja PTO, uređaj za memoriju broja obrtaja motora(podesi se na ručnom gasu željeni odrtaji motora i posle se samo stisne dugme i motor sam postigne zadate obrtaje) i pneumatsko ogibljenje kabine.
Agrofarm 430 za tu cenu ima vazdušnu instalaciju, mehanički menjač 4x5 brzina plus polovljene brzine i komandu kvačila na ručici menjača, mehanički reverzor, mehaničko uključenje priključnog vratila, mehaničke komande hidraulika, 3 para spoljnih izvoda hidraulika, spoljna mehanička komanda hidraulika.
 
Poslednja izmena:
Pa da rangovi su mu mehanički a u okviru svakog ranga stepeni prenosa su powershift, i između ima kvačilo koje je isto što i powershift samo mnogo veće pokazivali su nam slike i snimke preseka menjača.
 
MOže biti ali čudno mi je da je napisao da uz njeg ide i priključna mašina. Koliko li ovaj li radi zemlje pa su mu trebali traktor 130k evra i rd od 42k evra i jos je odradio vise od 8800rč od 2004. godine?Mislim, kod nas u Bosni??
 
poznajem vlasnika,cak se i vozio u ovom deutzu,ima farmu od 500 grla,a kolko tacno zemlje radi ne bi znao reci mada mi je i to kazo ali,.inace pored njega ima jos ftiata 1300,same 130 ps,john deere neki veliki duplak(oko 160 ps),pa opet john neki bez prve mozda 80 ps,manji neki deutz oko 60ps,international 50-tak ps,imt 542,mozda sam koji i zaboravio,.ima 2-3 tama 13-ke koje koriste u silazi i berbi,.
 
Pitanje za panonstiba ili nekoga tko zna,
imam Deutz-fahr traktora starog tri godine, 83 ks (oznaka 87) sa getribom 45/45 tj. powershift, problemi su da neće vući pod opterečenjem tj u velikoj brzini, motor ide a kola stoje,
decki iz servisa slažu, skidali su lamelu -navodno ok, zatim odmašćivali - navodno je bila masna, pa opet proklizava, sada će mjenjati semeringe na spojničkoj osovini jer tu navodno pušta ulje, imal li netko kakova saznanja ili ideja o čemu se ovdje radi?
ako sam promašio ptemu neka moderator prebaci..
hvala,
a.v
 
Cenu kosačica ne znam nisam pitao, iskreno i ne zanima me ta vrsta mehanizacije.Za cenu traktora sam pitao za modele Agrotron M620 cena 65500+pdv, Agrofarm 430 45500+pdv.M620 za tu cenu ima powershift menjač elektro reverzor, uključenje prednje vuče uključenje blokade diferencijala, uključenje priključnog vratila, vazdušnu instalaciju, elekto komande hidraulika, 4 para izvoda spoljne hidraulike, spoljne komande hidraulika i uključenja PTO, uređaj za memoriju broja obrtaja motora(podesi se na ručnom gasu željeni odrtaji motora i posle se samo stisne dugme i motor sam postigne zadate obrtaje) i pneumatsko ogibljenje kabine.
Agrofarm 430 za tu cenu ima vazdušnu instalaciju, mehanički menjač 4x5 brzina plus polovljene brzine i komandu kvačila na ručici menjača, mehanički reverzor, mehaničko uključenje priključnog vratila, mehaničke komande hidraulika, 3 para spoljnih izvoda hidraulika, spoljna mehanička komanda hidraulika.

da li ovo sto si naveo za m620 se odnosi na HI profile dzojstik ili ne tj da li dzojstik ulazi u tu cenu???? i da li imaju u ponudi m610 od 140 KS???
 
Mislim da džojstik nije u toj ceni jer su nešto spominjali da on ulazi u opremu kod profi modela.Ne razumem se baš u Deutz modele pa sam ovo prepisao sa liste cenovnika koje smo dobili od njih.
 
MOže biti ali čudno mi je da je napisao da uz njeg ide i priključna mašina. Koliko li ovaj li radi zemlje pa su mu trebali traktor 130k evra i rd od 42k evra i jos je odradio vise od 8800rč od 2004. godine?Mislim, kod nas u Bosni??
dans sam bio s vlasnikom ovog deutza i kaze da i rd ide u ovu cjenu od 40000€,inace razlog prodaje je taj sto je osto bez zemlje koju obradjuje,pa mu je sad prevelik za male pracele
 
malo remetim trenutnu temu ovom starijom masinom,u pitanj je dx110 1982 god.imam ga od skoro pa me interesuje da li neko ima slicno(zbog razmene iskustava)?
ettf2g_th.jpg
 
Nazad
Vrh