DEUTZ


To je 'LIMB' - janezi ga prave a čini mi se da su samo naljepnice deutz

RgjLgiC6OuOhVLcP.v.jpg

h9QLMZhM_x1PGiPJ.v.jpg
 
Da, to je Limb, ali se više ne prave. Traktor je bio dobar, perkins motor, carraro prednja vuča,... Imao je samo jednu veliku manu, cijenu.
 



Uploaded with ImageShack.us
Neznam za ove nove, ali ovaj moj torpedo 40ks(prvi vlasnik ) ima 7300h bez ijednog kvara osim piksnovanja alnesera. Moj komšija ima torpedo 45ks i preko 9000h isto bez kvarova osim piksnovanja alnesera. Tu se nema šta komentarisati o kvalitetu, i da nezaboravim reći što se tiče mjenjača ja nikad nebi poželio bolji.
 
Mogu vam reci ono sto sam video u nasem ataru. Agrotron 150.6 ili .7 nisam siguran. Sa obrtacem 4 brazde na 35 pri dubini od 30cm ide sigurno oko 10km/h mozda i malo vise (leti po njivi). Jako lepo vuce plug i ne napraze se nimalo. Zamena za taj model je M620 koji na zalost nisam nigde video u radu. Ne znam kakvi su ovi TTV, kako se pokazao kontinualni menjac kod njih? Inace za manje poljoprivrednike je jako zanimljiv model Agrofarm TTV. Ima ga u dve snage 100 i 110ks sa motorom od 4.0l (isti se ugradjuje i u snazniju seriju Agrotron TTV do 134ks). To je najmanji traktor sa takvim menjacem, koji ako se dokaze u praksi kao pouzdan verujem da ce imati dosta kupaca.
 
Nazad
Vrh