DEUTZ

24e1c11.jpg
nprghj.jpg
j64cd3.jpg
16kozsn.jpg
Ima vec mesec dana odkako sam probao ovog dajca. Moram vam reci da sam bio odusevljen snjime. Imao je 8000r.h. a motor mu je bio uradjen na 7000r.h. inace je prodat za 17500e. :ppozdrav:
 
Da li neko zna nesto ili ima onaj njihov Agrotrac od 125 ili 150ks, to je novi traktor, ali je malo kockast, izgleda kao stariji modeli. Cuo sam da nema nikakve elektronike, samo mehanika. Gledao sam da ga nadjem na netu ali ga nema nigde u Evropi ? U Delti u Backom Jarku ga imaju u ponudi mislim da je od 125ks 43.000e + PDV
Post je spojen: [time]1274969300[/time]
_________________________________________________
dragan82 je napisao(la):
89to godiste . Slabo se vidi imao je i kardan spreda.


Koliko bi kostao neki noviji do Srbije i kako bi islo placanje ?
 
DusanA je napisao(la):
Da li neko zna nesto ili ima onaj njihov Agrotrac od 125 ili 150ks, to je novi traktor, ali je malo kockast, izgleda kao stariji modeli. Cuo sam da nema nikakve elektronike, samo mehanika. Gledao sam da ga nadjem na netu ali ga nema nigde u Evropi ? U Delti u Backom Jarku ga imaju u ponudi mislim da je od 125ks 43.000e + PDV
Evo imenjace bar jedna slika novog Agrotraca-a od 125 konja :ppozdrav:
2agu41s.jpg
 
IMT-550, da li znas nesto o njemu, zasto izgleda tako, malo, zastarelo ? Gde ga proizvode ?
 
Sto se tice agrotrac-a 125, ima jedan kod nas u selu, dve godine star a curi na sve strane. :udri: :udri: Moje misljenje je da taj traktor ne zasluzuje da nosi ime Deutz-Fahr. Inace to je nekadasnji Same Laser, samo sa zelenom haubom. Znaci traktor tehnologije od pre 30 godina.
 
Da, tako i izgleda, inace neki prodavac iz delte mi je rekao da ima jedan u Sefkerinu i jedan u Sakulu, pa da dodjem da vidim ako sam zainteresovan, moze kredit, moze lizing. :D
 
ima kod nas u zadruzi od 130 ks ni nalik na ove sa slike onaj je ekstra a ovo sa slike je ruzan ko kuga
 
Ma i meni se nesto ne dopada, deluje malo kao iz 80-90-tih godina, a poznanik mog tate iz Subotice kupio dva komada od 150ks i hvali ih, sirovi, jednostavni, jaki, bez elektronike, pa se i moj tata zainteresovao, zato se i pitam, sta ko zna o njima.
Post je spojen: [time]1274986733[/time]
_________________________________________________
 
Lala iz Banata je napisao(la):
Sto se tice agrotrac-a 125, ima jedan kod nas u selu, dve godine star a curi na sve strane. :udri: :udri: Moje misljenje je da taj traktor ne zasluzuje da nosi ime Deutz-Fahr. Inace to je nekadasnji Same Laser, samo sa zelenom haubom. Znaci traktor tehnologije od pre 30 godina.


gazda nemar prema tom traktoru.Inace ja sam pričao sa serviserom (član Bećarina pusta ga zna)u vezi Same laser uglavno to su isti traktori.I kaže da su jako odlicni traktori,malo troše goriva,cista mehanika i sirova snaga i bez ikakve elektronike. kaže da bi bolje preporučio toga nego neko novu seriju same znači iron,explorer i sta ti ja znam.
 
Znam za takva dva nova, samo Same-a, koji rade dosta dobro. Kod mene taj traktor ima ocjenu 4 jer je jak, jednostavan, bez puno struje... uglavnom traktor je vrlo dobar radnik.
 
Duki je napisao(la):
IMT-550, da li znas nesto o njemu, zasto izgleda tako, malo, zastarelo ? Gde ga proizvode ?
Lala iz Banata je napisao(la):
Sto se tice agrotrac-a 125, ima jedan kod nas u selu, dve godine star a curi na sve strane. :udri: :udri: Moje misljenje je da taj traktor ne zasluzuje da nosi ime Deutz-Fahr. Inace to je nekadasnji Same Laser, samo sa zelenom haubom. Znaci traktor tehnologije od pre 30 godina.
Nazalost neznam nista vise od druga Lale,slikao sam ga 2007 na sajmu cisto zato sto je sasvim drugaciji od ostalih Deutz modela,e sad da li je dobar i kako se pokazao neznam , u nasoj najblizoj okolini ima ga Lalin zemljak,da kazem Sefkerinac i ima ga Glogonjski SIK to jest njegovu kopiju ili original Same Laser od 150 ks koji kloiko ja znam nose one ogromne burgije za unistavanje korenja koje je ostalo u zemlji posle sece i mozda neki 2 brazdni "sumski" plug rigoler i nista drugo eto a ti se potrudi jos malo ako te bas interesuje,pozdrav..... :cao:
 
Pa na njegovoj plocici pise farh, a ja skonto dajc far posto mi seucinilo da ima neke slicne delove, plocicu sam isto sliko ali se nevidi najbolje
 
Nazad
Vrh